Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emulátoros játék rosszat...

Emulátoros játék rosszat tehet a gépnek?

Figyelt kérdés
hallottam már olyanrol hogy leéghet a gép ha emulálok egy ps2-es játékot de nemtudom mi igaz ebböl. nekem van sok kedvenc régi játékom xboxrol amit nem adtak ki a gépre. szerintem nektek is van pár ilyen játék. kérdésem az hogy a gépben kárt tehet ha egy konzolos játékot inditok el gépen?

2015. aug. 16. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Miért, és milyen módón égetné le egy emulátor a gépedet? Én is használtam már emulátorokat, de soha semmi baj nem volt velük. Egyébként meg egy ps2-es játéknak olyan kicsi a gépigénye (a mai gépekhez mérve), hogy ki sem tudja használni egy átlagos PC kapacitásait.
2015. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy viszi a ps2 játékot egy gép ha 4magos,8giga ramos és int vga van benne?
2015. aug. 16. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4 mag és 8 giga memória dorván túlteljesíti a követelményeket. Az integrált videókártyából annyi féle van, hogy ezt így nem lehet megmondani. De egy olyan alaplap, ami megeszi a 4 magos processzort, és ennyi memóriát, valószínűleg a célnak megfelelő integrált grafikus meghajtóval rendelkezik.
2015. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
asus alaplap tehát gamer
2015. aug. 16. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, az asus 10 éve is gyártott alaplapot... Egyébként az, hogy asus, még nem jelenti azt, hogy gamer cucc lenne. Annak is vannak belépő, általános, illetve üzleti célú gépei.
2015. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!