Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár kérdésem van a the elder...

Pár kérdésem van a the elder scrolls online tamriel unlimiteddel kapcsolatban pl. hogy skyrimbe hogy tudok eljutni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár dolgot nem értek több 10 óra játék után se értek.

Egyik barátommal tudok pvp-zni 1v1ben úgy hogy mind a ketten ebonheart szövetségbe vagyunk?

Most vette meg a barátom a játékot és az érdekelne hogy egy nehéz páncélt viselő kétkezes fegyvert használó, idéző, sötét és villám mágiát használó dark elf (ebonheart szövetség) mellé milyen társ illik hogy kiegészítsék egymást ha ketten mászkálnak (mágus, tank íjász assassin ilyenekre gondolok)?

Cyrodiil most már ki van halva vagy csak én mentem rosszkor mer amikor én voltam pár végzett játékos rohangált és vették be az erődöket semmi olyan nagy epikus csatát nem láttam mint pár gameplayben?

A koronákat (prémiumpénz) valahogy játéban jutalomként megkaphatom, magyarul ingyen?

Pár gameplayben láttam h skyrim területén mászkálnak, de az én térképemen nem találom, mégis akkor hol van és hogy tudok oda eljutni?

Úgy hogy én ebonheart szövetségbe vagyok áttudok menni más szövetség területére?

Mi a különbség a könnyű közepes és nehéz armor között (a skilleken kívül) mert nem értem mivel lenne nekem jobb ha a dark elf mágusomra könnyű páncélt tennék a nehéz helyett?

Megszerezni csak a robotpók petet lehet (ingyen)?

Pár végzett játékos körül láttam pörgő kék, zöld és fehér gömböket azokat hogy tudom megszerezni?

Cyrodiilba hogy lehetek én a „császár”?



#PvP #Skyrim #The Elder Scrolls #The Elder Scrolls Online #tamriel unlimiteddel #Cyrodiil #ebonheart
2015. aug. 19. 09:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!