Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A far cry 4 ad valami újdonság...

A far cry 4 ad valami újdonságot a 3-hoz képest?

Figyelt kérdés
Játékmenetileg, akármi, van valami plusz a háromhoz képest (grafikán kívül, számomra az nem annyira releváns)

2015. aug. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alapja ugyanaz, de vannak benne új elemek. Ugyanarra a sémára épül teljesen, csak ki van egészítve.

Pl. akkora a különbség mint a PoP Warrior Within és Two Thrones között: Az alap teljesen ugyanaz, ugyanúgy mozogsz, mész, ugyanaz az egész alapja, de vannak benne újdonságok, és újszerű.

Sokak Far Cry 3.5-nek nyilvánítják.

2015. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon keveset. De összességében egy jó játék. Mondjuk a 3 első felét nem éri utól.
2015. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Csak néztem videókat, és valahogy nem tudtam eldönteni, hogy most újít valamit vagy csak ugyanazon sémát viszi tovább komolyabb graffal...
2015. aug. 23. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Is is. De valami hiányzik belőle. Ahogy a 3. rész is az első sziget végéig, vagyis Vaas haláláig jó igazán.
2015. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A far cry 3-at játszottam, azért kérdeztem, igen eleve Vaas nekem valahogy sokkal komplexebb karakter mint Hoyte, és miután Hoyte szigetére megyünk, valahogy már csak a játékmenet érdekessége marad :)
2015. aug. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!