Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért Laggolnak a játékok a...

Miért Laggolnak a játékok a laptopomon?

Figyelt kérdés
Most vettem egy HP Pavilion laptopot(8gb RAM, Nvidia Geforce 840m, Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz)PL: A CSGO-t viszi 40-60 fps el, a The forestet 15-20 al, a Shadow Warrior 2013-at 10-15 el, hozzáteszem minimális grafikai beállításkon, letöltöttem a SlimDriverst, a Geforce Experiencet, de nem oldódott meg a probléma, ja Battlefield 4 Multypalyer mediumon 40-60fps.valaki tudna segíteni, hogy ezekkel a játékokkal normálisan bírjak játszani?

2015. aug. 27. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a laptop nem játékra lett tervezve...
2015. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod.
2015. aug. 28. 18:54
 3/3 Milupls válasza:
Mindenned jobhozzá , talan a proci ami keves ghz-en mozog de szerintem ugyis kene vinnie ,rendesen , vedd le a felbontást kissebre . Vagy ha ez se segit akkor csak a proci lehet gyenge
2018. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!