Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a legjobb lövész LoL-ban?

Ki a legjobb lövész LoL-ban?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon szeretem a közelharcot, lövészekkel játszok. Nekem Jinx a kedvencem. Kik jók még?

2015. aug. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Jinx elég jó, de nem elég mobilis. A profik inkább olyanokat játszanak, akik jobban képesek a menekülésre. Bár egy jó adc nem a champen múlik, hanem a helyezkedésen és a skillen. Aki nem tud jól farmolni és meghal a teamfight elején, annak mindegy kivel játszik egy tf-el vagy egy varussal.


sztem:

tristana

graves

sivir

corki

lucian

vayne

caitlyn

ashe

twitch

mf

ebben a sorrendben kb, de nerf is sokat játszik. valamelyik nap egy mf nyerte meg nekünk a meccset 12-2-be végzett

2015. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem például Miss Fortune és Sivir a kedvenceim az ADC-k között (Support Main vagyok). De ha ADC-zel akkor általában trollpickezek, például Karma (Kedvenc Hős), Sona meg ilyenek.

De amúgy minden ADC erős csak tudni kell vele játszani.

2015. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vízilabdás srác válasza:
Én is távol harci karaktereket csipem pl. Wel'koz vagy sivir (5skinem is van rá )de leggyakrabban varust használom .
2015. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tristana és Graves már régen nem a legjobb. Nagyon meta champnek most Vayne, Lucian, Jinx, Corki, Sivir számít.


(Megjegyzés: A játékos tudása többet számít egy champion kitjénél.)

2015. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát öhm, Vayne és Lucian annyira nincsenek a metában; a mostani team compok nagyobbik részébe nem illenek bele. Sivir és Kalista mennek legibkább, aztán Corki és Tristana, esetleg Varus.


A kérdésre válaszolva: nem nagyon van olyan, hogy "legjobb". Soloq-ban az a lényeg, hogy te jól játssz vele, 5v5-ben meg hogy jól menjen a kit-je a csapattársaidhoz.

2015. aug. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy későn, de en Vaynet nagyon ajánlom. Igaz nem a legkonnyebb champ, nézz sok gameplayt róla mielőtt megveszed, de ha sikerül elsajatitani, akkor megállíthatatlan leszel. Sokan viszik rankedre is. Ha van egy megfelelő builded és gyakorolsz vele akkor late-gameben 3 hit egy enemy (jo azért tankok nem xd)
2015. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!