Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Heimerdinger, Lux, vagy...

LoL: Heimerdinger, Lux, vagy Annie jobb? :D

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ez counter kérdése főleg.

heimer az állványaival kicounterel minden champot aki közelről tud csak farmolni (magyarul nem varus,hogy szinte base-ről),nem könnyű úgy farmolni,hogy 3 oldalról lő az a cucc,heimer meg dobálgatja a többi skillt ránk :)

Lux veigar,annie féle champok és a közelebbről farmolók ellen nagyon op.

Annie meg...,hát ezek közül kellene én lux-ot venném,de Annie-re is beruháznék ,mert csak 450 és drafton counter kérdése a pick.

Bár inkább Lux helyett Orianna-t vennék,oké 4800 ,de jobb is!

2015. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Counterpicknél jobban számít a tudás.

Heimerről nem tudok semmit (szerintem semleges pick és átlagosan erős). Lux jó bursttel rendelkezik, E+R kiváló nuke, de cserébe a champ maga papír és inmobilis. Kezdőknek jó, de felsőbb szinteken már nem ér annyit.

Annie supportnak is nagyon erős, nemcsak midre. Flash + R-rel (ha van passive) jó az engage, late game eszeveszett erős. Kell hozzá egy-két praktika, de megéri pickelni, nekem egyik kedvenc midesem még mindig.

2015. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
Yap, Luxról nem tudok mit mondani, olyan átlagos nekem, Heimer erős, de ha betankolod magad, akkor immobilis vagy, ha meg mobilis, ki lehet szedni, és sok a skillshot. Annie meg kicsit trükkös, de nem kell hozzá nagyon célozni, és a flash+R legendás, ugye.
2015. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!