Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends, Vladimir...

League of legends, Vladimir vagy Lissandra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Top-mid championok között gondolkodom és ők nagyon tetszenek. Szerintetek ki éri meg jobban? És miért? Mik az erősségeik és hátrányaik ?
2015. aug. 28. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkét champion erős. Nem is azért, mert széjjel vannak buffolva, hanem mert jó a kitjük, és jó playeket lehet velük csinálni.

Vlad összességében idegesítő, egy parazitaként tudnám leírni, nagyon nem szeretek ellene topolni (amúgy sem vagyok jó topon, de egy Vlad 100%, hogy kisz*pat). Az ultija erős és hatásos, csak könnyű counterelni pl. Zhonyával. A Blood Pool jól használható skillek elkerüléséhez, és az alap sustainje a spellekből is nagyszerű. Mondom, parazita, jó champion.


Lissában szerintem a rengeteg CC az erős, lásd slow, snare meg az ultija (ulti beépített Zhonya is, és asszem most már healeli is Lissandrát, ha selfcastolja. Szerintem nem kellett neki a buff, jó volt úgy, ahogy volt, de azért elfért). Ővele is könnyű outplayelni egy enemyt, az E pedig még zoneolásra is jól használható + escape spell. Ő szerintem természeténél fogva tankosabb (meg ROA-t szoktak neki építeni, ami plusz sustain), és a passiveja nagyon jól használható lanen.


Szerintem mindkettő jó champ, és miden és topon is megállják a helyüket. Én személy szerint Lissandrát venném, nekem ő jobban bejön.

2015. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!