Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Final Fantasy...

Melyik a legjobb Final Fantasy, a VII és a IX után? A legfontosabb szempont a story.

Figyelt kérdés
Olyan rész kellene nekem, ami vagy kijött PS1-re, vagy PC-re, esetleg PS2-es is jó lehet, hátha sikerül beállítanom hozzá az emut. Nagy a választék, és nem igazán tudok dönteni anélkül, hogy kipróbálgatnám.

2015. aug. 30. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
VII helyett VIII.
2015. aug. 30. 11:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden szempontból a VI a legjobb (történet tekintetében különösen), csak a grafika az amiben lemarad az újabbaktól. Elég sok platformra kijött, de az SNES változatot javaslom, ezzel a patch-el: [link]


Eredetileg Final Fantasy III-ként jött ki, mert a korábbi részeket nem hozták át akkor még, ez ne zavarjon meg.

2015. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínűleg androidra kipróbálom, egyszerűbbnek tűnik. Jól gondolom, hogy az újabb részek (X és fölfelé) meg sem közelítik az elődöket a játékélményben?
2015. aug. 30. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Az androidos portot azért nem szoktam javasolni, mert ilyenek vannak benne: [link] Teljesen újra rajzolták, inkoherens, kis és nagy felbontás összvissza keveredik benne, agyonfilterezett. Sokkal jobban szeretem az SNES változatot, az az eredeti. De ha téged nem zavarnak ezek, gondolom egy végigjátszásra jó.


Az FFX harcrendszere talán a legjobb az összes közül, de igazából a kilenc után már nem nagyon érdekel a sorozat, valahogy nincs meg a korábbi részekre jellemző hangulat és felfedezés amiért szerettem a Final Fantasy-t.

2015. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, egy kivétel van az újabbak közül: DS-en a Final Fantasy: The 4 Heroes of Light, az nem lett rossz, visszatértek vele a gyökereikhez.
2015. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!