Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzol Gondok? A helyzet,...

Konzol Gondok? A helyzet, hogy nekem GoTY-féle Morrowind van meg + kiegészítők. Erre a MorrohunFull felrakva. Megy rendesen a játék, meg a magyarítás is. Viszont a konzollal van egy-két gondom.

Figyelt kérdés
Először is: A "0" gomb lenyomásàval hívom elő. Ez nem is baj, de sok cucc ID-je tartalmaz 0-át (jelen esetben a "common_skirt_01) és ha megnyomom, akkor bezáródik a konzol, ergó sok kódot alapból nem tudom használni. Megoldás?

2015. aug. 30. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az " Ö " karakter a 0 ebben az esetben tekintve, hogy a konzol az angol kiosztású billentyűzethez igazodik, ugyanígy az y és a z is fordítva van.
2015. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, angol kiosztású. És az Ö betű működik. Köszönöm, sokat segítettél!
2015. aug. 31. 00:12
 3/21 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2015. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Bár akkor még egy dologban is segíthetnél.


Leírom: A Quarra-klánhoz csatlakoztam, megöltem Irarakot, és utánna jön a raw metarials=néhány nyersanyag bug(nem tudom neked ez mennyire ismeretes), de az egyik oldal szerint a "Journal, Va_VampAmulet, 20" parancs segíthet a problémán. Azt tudom, hogy a Journal a Napló. Azt nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel, mert a Naplóban a legutolsó bejegyzès címe ez: 27 Napkelte (Nap 1167). Szóval ezt nem értem.

2015. aug. 31. 00:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen parancsok a küldetéseket szokták előbbre ugrasztani, mármint ahogy szakaszokra van bontva egy küldetés, a játék minden részénél ilyen scriptekkel vezérli tovább a szálat, magyarul ez a parancs körülbelül úgy működhet mint " ugorj a 20. oldalra " egy könyvben. :)
2015. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem! Eddig azt gondoltam, hogy a Journalt az aktuális Naplóbejegyzés címével kell helyettesíteni. De működik, tudom folytatni.
2015. aug. 31. 01:03
 7/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm!
2015. aug. 31. 01:05
 8/21 anonim ***** válasza:

Szívesen, jó játékot. :)

Ha még nem próbáltad őket, Oblivion és Skyrim is szintén ajánlott. :)

2015. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze, persze, tervben vannak, csak azokhoz nem egy círka 10 éves gép kéne. :D Még a Morrowind is megizzasztja a hó eséssel! :((
2015. aug. 31. 01:41
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát, pontos konfig nélkül nem tudok mit mondani, de Oblivion teljes minimumon nem esélytelen, 2006-ban mikor kijött is elment 3-4 éves gépeken.

2Ghz es proci, 512ram és egy Radeon 9500/ NV5700 amit kér minimum. :)

2015. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!