Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eredeti játékok esetleg...

Az eredeti játékok esetleg jobban futnak e, mint a tört verziók? Vagy van e különbség?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
A különbség annyi, hogy a törtnél te nem fogsz multizni. Ja meg még annyi, hogy ha megveszed azzal megtiszteled azokat az embereket akik nem kevés időt öltek bele abba, hogy te otthon a gép előtt szórakozhass...
2015. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
van pelda ra hogy az eredeti jobban fut, ugyanis a torentesnel bele piszkalnak a jatekba.
2015. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha lehet különbség közte, mivel az eredeti játékot patchelik, és ilyenkor az esetleges rossz optimalizációt is javíthatják. Tehát igen, előfordult már, hogy jobban futott egy eredeti, vagy legalább is újabb verziójú játék. Példa: Dying Light.
2015. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában az eredeti csak azért fut jobban, ha esetlegesen a torrent verzió nem tartalmazza a patcheket. Van amelyiket nem is lehet patchelni. Az eredeti stabilabb, törésből adódó problémái nincsenek, és mindig naprakész, friss.

Lényegében előfordulhat, jobban fut az eredeti.

2015. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek a Batman Arkham Origins nem futott a torrentessel, megvette az összes Batman játékot egy Bundle-ban, és az eredeti már ment, mivel az patchelve volt.
2015. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az első kommentelőnnek pedig üzenném,hogy én általában minden egyes játékot ami érdekel megveszem és megtisztelem őket,mert igenis tudom,hogy milyen sok munka van ezekben a játékokban!
2015. aug. 31. 15:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt ez a kérdés! De elméletileg ezért is van ez az oldal:)
2015. aug. 31. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha patchelik, javítgatják a játékot, akkor igen. A másik meg a multi. Multira épülő játékot törtben játszani offline módban eléggé lehangoló tud lenni.
2015. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Borderland 2-vel jártam így. A tört verzió szaggatott vezetésnél, lassú volt a pályák betöltése. Az eredeti viszont simán futott.
2015. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van amikor a tört verzió jobban fut, mert nem kell hozzá az elindító program pl. a Steam, Origin, Epic.
2021. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!