Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Más is hasonlóan érez a mass...

Más is hasonlóan érez a mass effect trilógia iránt?

Figyelt kérdés
Nos nemrég játszottam ki a trilógiát és valahogy nekem a vége után egy olyan űr tátongott bennem ,hogy vége lett ,hogy én nekikezdtem újra a trilógiának. Olyan dolgokat váltott ki belőlem mint egy jó sorozat aminek vége. Egyszerűen a történet magával ragadó. Imádtam a karaktereket és a fejlődésüket részről részre. És sajnáltam a karaktereket akik meghaltak és már a szívemhez nőttek. Izgultam minden küldetés során ,hogy ne essen semmi bajuk. Mivel ez egy szerepjáték a végére én is úgy éreztem ,hogy a normandy csapatának a tagja lettem. Én DLC-k nélkül játszottam ki de ezek után úgy éreztem ,hogy így egy csomó jó sztorit kihagytam ami ebben az univerzumba van. És még ott van az a sok választási lehetőség amit megbántam (pl. a géngaló (genophage) adatainak elpusztítása vagy a tanács veszni hagyása. Így tehát újra nekikezdtem. :)

2015. aug. 31. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a walking dead-el voltam így, bár az többet hagyott bennem mint egy film. Na igen, aztán meg bemutatták nekem az animéket.
2015. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, tényleg jó kis játék, pont ma fejeztem be a 3. részt. Legiont sajnáltam a 3-ban nagyon azért. Meg az ending is elég érdekes volt...
2015. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc sorozatom, amit örökre tönkretettek a befejezéssel.
2015. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen a befejezés igen csak érdekesre sikeredett. De nekem akkora bajom nem volt vele mint amekkora botrányt kavart a fanok között. Inkább csak az ,hogy a karakterekről nem tudunk meg sokat ,hogy mi történt velük ezután. De ezt a hézagot valamennyire az extended cut DLC pótolta nekem. Meg volt egy happy ending mod ami megváltoztatta kicsit a cutsceneket a végén és Shepard túlélte. Attól kicsit megnyugodtam mert nekem az-az ending jobban tetszett.
2015. aug. 31. 19:57
 5/9 anonim válasza:

Én az egyet ezzel a moddal javítottam fel.

https://www.youtube.com/watch?v=9MtygeBO7_s

Ha beírod a keresőbe úgy is kidobja.

kb 9GB textúracsomag. Ezzel legelább3X szebb a játék. Plusz egyiket sem elég 1-2X végigvinni ha minden lehetőséget ki akarsz használni. Sok kék/piros szövegre nem tudsz rámenni. Pl gondolom az 1. részben kinyírtad Wrex-et. De ha megmented akkor benne lesz a 2. és a 3. részben is. Másik, hogy a ME2-be mindenkit meg lehet menteni kivéve azt a zöld bérgyilkost (dlc) 2 és 3 hoz is van textúracsomag ami nagyon feldobja. Az elsőnek is van 2 kiegészítője. A kettőből és a háromból egy complete változatot telepíts, ami tartalmaz mindent. Egyébként én ennél akárhányszor játszom végig,valahogy sose unatkozom, hiába ismerős a terep. Sok mindent lehet másféleképpen is csinálni. De a dlc-k kb a játékhoz adják a teljes játékidőnek a 60 százalékát kb. Szóval akár másfélszer annyi ideig is eltarthat a game. Vannak ilyen buktatók is pl ha Talinak a 2be segítesz és száműzik akkor a 3ba vagy a quarrianokat vagy a geteket mentheted meg, de a,úgy mindkettőt meg lehet...

2015. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Fel is rakom ezeket a textúra csomagokat. Egyébként én Wrexet nem öltem meg. Paragonon (Példakép)játszottam végig a játékot. Meg a 3-ba mindkét fajt megmentettem. :)
2015. szept. 2. 17:15
 7/9 anonim válasza:
Nincs mit! Ha felrakod akkor mindenképpen ezt rakd fel. Abban a 9GB-ban minden benne van. Azaz mindent feljavít, max talán a bolygófelszíneket nem annyira. Egyébként én az 1be mindig az Onyx X nehéz páncéllal megyek. Történet szerint is az van rajta végig az is néz ki a legjobban. Plusz úgy nehezebb vinni, mivel nem olyan erős, mint a többi. Bár a legnehezebben így is átvittem. :D Egyébként 2018-ra tervezték a filmet belőle. Bár nekem tökéletesen megfelelne egy sima 4K-san textúrázott game-ből összevágott kissé feljavított film. A film nem lesz ugyan az. Szereplők/színészek Hangjaik és a játékbeli hangok mind másak lesznek. Szóval én maradok a gamenél.
2015. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ja és a lényeget kihagytam! - Ezért bocs hogy kétszer írok. :D


Ha felrakod akkor nagy valószínűséggel fele angol fele magyar lesz. De elvileg ezzel lehet orvosolni a hibát:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2406126-m..

2015. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így most már tényleg újra élmény lesz játszani vele :)
2015. szept. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!