Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennek mi értelme? (CS:GO)

Ennek mi értelme? (CS:GO)

Figyelt kérdés
Sokszor látom hogy sokan ú másodpercenként váltogatják a fegyvert mint valami parkinson kórosok és az lenne a kérdésem hogy ennek mi értelme van ?
2015. szept. 7. 00:47
 1/3 anonim válasza:

UNATKOZNAK JATEK KOZBEN :)))))))))))))

EZ EN IS SOKSZOR ESZRE VETTEM . . . MAR AREGEBBI CS NEL IS AZ 1.6 OSNAL .

2015. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Késsel gyorsabban futsz, de az csak kivételes esetekben és közelharcnál használható. Aki váltogatja az egyrészt gyorsabb próbál lenni, másrészt óvatos, mert bármelyik pillanatban valaki elé kerülhet váratlanul.

A váltogatás szerintem reflex és reakcióidő kérdése is, mert fejben ott kell lenned amikor egy tizedmásodperc alatt kell döntened hogy melyikre váltasz. Akinek ebben nincs rutinja az lehet mellényúl vele.


Persze ez kívülről nézve értelmetlennek látszik, vagy üres pótcselekvésnek, szerintem van mögötte egy kicsi taktika is.

2015. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ált. kezdés előtt váltogatnak. Pótcselekvés, unaloműzés gyanánt.
2015. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!