Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL jungel HELP?

LoL jungel HELP?

Figyelt kérdés
Na szóval én szinte minden lanen megállom a helyem de 1 kifog rajtam az a jungle egyszerűen nagyon rossz vagyok.Tudnátok adni tippeket? pl:milyen sorrendbe vigyem a táborokat vagy ez hőstől függ? Eddig ezek vannak meg: Lee Sin, Shaco, Warwick, kayle. Ha tudtok valami könnyű dzsungelest akkor írjatok :D

2015. szept. 7. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lee épp hogy könnyen hal jungle-ben, a pirosat kell smite-olni miután leszedted a kis gólemeket, ha van annyi hp-d hogy leszedj egy harmadik tábort akkor kezdj neki aztán ha kész menj haza és folytasd tovább. Kayle nem jungler. Shaco W-jével piszok egyszerű elérni hogy ne üssön a tábor. Warwick híres a gyógyulásáról, Q-val kell kezdeni neki és nem lesz gondod a második camp után.
2015. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam kayle t mert láttam már párat dzsungelbe és eléggé jók voltak.
2015. szept. 7. 12:01
 3/6 A kérdező kommentje:
De köszi a választ
2015. szept. 7. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán mérvadó, hogy mások játszanak vele vagy sem. Ajánlom Elise-t, Sejuanit és Rek'Sait, legjobb junglerek között vannak.
2015. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. WW-vel sose kezdj q-val... csak is a w-vel (passzív miatt többet ér mint a Q)

ww az egyik olyan jungeles akivel lvl6 ig úgyse nagyon tudsz gankelni, viszon lvl6ig vissza se kell menned, mert nem lehet vele meghalni... :)

De pl nagyon könnyű írtani a következőkkel:

Yi, Voli, Nunu, Elise, Jax...

Szerintem ember és champ függő, hogy ki mivel kezd, persze ha segítenek, mert sajnos az se mindig van

Én pl ha WW vagy Nunuval megyek akkor kék és egyből piros... aztán a többi

2015. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én eddig megvoltam Q-val is, és az első camp után már úgy is mindegy.
2015. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!