Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifába melyek azok a tulajdons...

Lewike kérdése:

Fifába melyek azok a tulajdonságok a játékosoknak amelyek sokat számítanak?

Figyelt kérdés

Ha létrehozunk egy játékos, nagyon sok tulajdonságot tudunk változtatni, de melyek azok amiket ha felhúzunk egy jó játékost kapunk?

Jó sprint meg lövés meg hasonlók.

De pl mentalitáson belül nagyon sok minden van, amit nem értek hogy mire szolgálnak ...



#szerkesztés #FIFA #játékos #FIFA 14 #CREATE PLAYER #JÁTÉKOS KÉSZÍTÉS #erős játékos
2015. szept. 8. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért találták ki a fifát ,hogy "foci helyett nyomkodás legyen",de én ha megkukulok se tudok lemenni a térre és Wayne Rooney-val focizni,vagy a Bajner München-t irányítani,ha a Pancho arénába veszek jegyet,vénaszkennert vagy szurkolói kártyát...
2015. szept. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D :D Jól vagy? :D
2015. szept. 9. 01:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostani 1# vagyok ,csak volt egy válasz előttem amibe "milyen degenerált játszik focit gépen?" szintű válasz volt,jelentettem és levették!

Lényegében több tulajdonság van mint csak 1-2 soknak kell összhangban lennie inkább.

Mondjuk egy támadónak,ha csak nem középcsatár akkor mondjuk nem kell 2 méteresnek lennie,és 90kilósnak,tökéletes példa Messi Robben két alacsony játékos nagy sebességgel irdatlan technikával és mivel könnyűek ,vékonyak és (főleg) alacsonyak kis súlypont miatt zsonglőrök a pályán,míg egy Bale ,magas erős és mivel gyors energikus játékos.

Viszont van ahol pont a fizikalitás a lényeg pl : VKP vagy szűrő : Touré és Fellaini a két tökéletes példa,2 méteresek,bazierősek,és ki is használják a meglévő 85-90 kilójukat.

Gondolkozz hova akarod kreálni és gondolkozz milyen stílusban és jönni fog.

2015. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A gyorsulas, a sprintsebesseg a legfontosabb az en velemenyem szerint hogy a jatekos a reseken ki tudjon bujni, de ezzel a ket tulajdonsaggal a labdakezelesnek es a labdavezetesnek is jonak kell lennie :)
2015. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!