Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek real-time vagy...

Szerintetek real-time vagy hagyományos harcrendszere legyen a Final Fantasy 7 Remake-nek? Fejtsétek ki miért!

Figyelt kérdés
szerintem real-time legyen

2015. szept. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos. Mert real time nem igazán jó egy csapatot egyszerre mozgatni és irányítani, pontosan úgy, hogy mindenki azt tegye, amit akarok.
2015. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos, épp elég real-time RPG van így is.
2015. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy legyen benne mindkettő...

Hagyományos FF7 jó volt, de crisis core után jó lenne egy fighter rendszer is...


Ha mindenképp választani kell akkor legyen olyan mint egy figher játékban

---------------------


Plusz ha már véleményezünk xD


Egész remake úgy lenne a jó ha magában foglalná az egész FF7 részeket...

Szal Before Crisis, Crisis core, FF7 (meg az amit nem nevezünk nevén, bár az nem igazán érdekel)


Csak kár, hogy ez nem így lesz :C

2015. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aha, ugyanazzal az engine-nal. De így soha nem adnák ki… Esetleg kijönnének később hatalmas méretű DLC-k ként. + Advent children! :)

Sztem lehetne olyan, hogy 1db karaktert kiválasztasz, Crisis Core harcrendszer+ (konzolon azokkal a gombokkal, amik psp-n nem voltak:) be tudnád hívni a 2 másikat segíteni. Kombinálni kéne tehát a Naruto Ultimate Ninja Storm-mal. Azt is CyberConnect. csinálta.


Utóirat: végignéztem egy FFVII gameplayt a youtube-on, tetszett, de, ha remake, akkor real-time legyen. Ha valaki (mdder) nem lenne annyira lusta…, akkor írna a rajongóknak 1 szép grafikai modot. Többre úgyse vágynak!

2015. szept. 10. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!