Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon félelmetes játék az...

Nagyon félelmetes játék az Outlast?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok benne az ijesztgetés. Próbáld ki, és meglátod. Ha még nem játszottál horror játékkal, és nem is bírod a jumpscare-eket, nem is szereted a horrort, akkor viszont hamar abba fogod hagyni.
2015. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áhh, annyira nem ijesztő, én azt hiszem 2 vagy 3 alkalommal ijedtem csak meg benne. Főleg, hogy a játék 90%ában ugyan az a szörny kerget, így nem túl félelmetes, mert pontosan tudod hogy néz ki.
2015. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kedvenc horror játékom. Youtubeon,van egy pár videó róla,nézd meg,és majd meglátod milyen.
2015. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszokható ,de az elején ráz majd a hideg rendesen.Nem a lények miatt hanem az érzés h semmivel sem tudsz támadni,és ki vagy teljesen szolgáltatva.A bizonytalanság ijesztő benne
2016. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!