Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem egy Sims 2 Megapac...

Letöltöttem egy Sims 2 Megapackot. De valami furcsa baja van . Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a sims 2 alapjátékom az megvolt. Ahhoz volt egy kiegészítőm (házi kedvencek) és tökéletesen működött.és amit letöltöttem megapackban lévő kiegészítők nem működtek vele. Feltelepíti meg minden aztán jön a frissítés telepítése.és az nem megy utánna kiírja h hiba történt a frisstítés telepítésekor,és visszacsinálja az egészet. letöltöttem máshonnan kiegészítőket de azokkal is ezt csinálja. aztán kitöröltem a saját sims2-et és megpróbáltam a megpackban lévő sims 2-vel .de avval is ezt csinálja ...crackelni sem tudok mert nem telepíti fel emiatt :S én ezt az egészet nagyon értem...Segítseteke légyszíves...nagyon szeretném kipróbálni a kiegészítőket is
2010. márc. 13. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyet nem csinált, pedig én is megapackot töltöttem le annak idején.

Passz. Ha az alap elindult, akkor gép probléma nem lehet. Az már elképzelhetőbb, hogy rosszat töltöttél le, vagy valami régebbi verziót, azért próbál frissítgetni.

Milyen operációs rendszered van?

2010. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

operációs rendszer? az ez? :Windows XP Professional

nem értek hozzá :D

2010. márc. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!