Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a játék?

Miért nem indul el a játék?

Figyelt kérdés

A South Park - The Stick of Truth című játékot töltöttem le, és már játszottam is vele jó pár órát, mindenféle probléma nélkül.

Erre ma mentetettem egyet, kiléptem a játékból, rá pár órára már nem akart elindulni. De semmi hibaüzenetet nem ír, csupán rákattintok az ikonjára és kész, nézhetem az asztalt.



2015. szept. 15. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a mappájából megnyitni, ha így sem jó akkor telepítsd újra a játékot.
2015. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is, így igen maradt az újratelepítés. Nem értem mitől lehet ez a crash..
2015. szept. 15. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tört akkor másik crack. ha eredeti akkor nem tudom.
2015. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
op rendszered? a win 10 szűri az illegális tartalmakat, könnyen lehet az blokkolja (win 10 esetében).
2015. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van. De újraraktam a játékot, jó volt és most megint ezt csinálja. Biztosan az én gépemmel van baj, mivel mások nem írják ezt a hibát.
2015. szept. 16. 18:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Blackbox-os verzió így automatikusan crackeli. Amúgy nem hiszem, hogy azzal lenne gond mert akkor egyáltalán nem indulna a játék.
2015. szept. 16. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
A verió val van a baj a RELOADED verziót szedd le az megy rendesen.
2015. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dokkumentumok mappabana menteseket megtalalod eleg at masolnod igy nem kell ujrakezdened :)
2015. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!