Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsbe Master...

A League of Legendsbe Master Yi-nek hogy lehet felfejleszteni a lélekfaló itemet?

Figyelt kérdés
Csak pár hete játszok a játékal szóval ha lehet "magyarul" mondjátok.Úgy értem hogy a lélekfaló itemből hogy lessz jól lakott lélekfaló.Előre is köszi!

2015. szept. 20. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

(A falra mászok a magyar fordítástól...)


Ki kell farmolni. 30 darab tábort kell lefarmolni a jungleben, sárkány 5 stacket ad, sutyerák asszem kettőt.

2015. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen és ezt írja valahol (hogy hánynál tartassz)?
2015. szept. 20. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
#: Mi a baj a fordítással?
2015. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

(Személyes vélemény, de angolul jobb.)

Igen, a képességeid fölött kellene írnia (ahol a buffok/passzívok vannak) a számát. Lila/lilás ikon, ha jól emlékszem. Ha megvan a 30, akkor az item köve sárgává válik, szóval tudni fogod, ha kész vagy.

2015. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi es valaki meg elmondana hogy hogy lehet ezt gyorsan megcsinlani mert mire odaerek hogy sarga addigre mar majdnem vege a menetnek most is az elobb killnelkul maradtam.
2015. szept. 20. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy konkrétan nonstop jungle-t farmolsz, és nem adsz kéket a midesnek. De amúgy igen, olyan 20. percre szokott meglenni.
2015. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 savanyújóska ***** válasza:
Ha nem adsz kéket, valamit szarul csinálsz... Sarit kell vinni, és előtte is lehet menni killre, mert arra is kapsz 2-t, assistra egyet. Szóval ha egy gank miatt buksz egy campet, már megérte.
2015. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a magyar terminológiát, szóval előre is elnézést, ha félreérthetően mondok valamit.


A Devourer indirekt módon a dzsungel fölötti nagyobb kontrollra neveli a jungler-t; a sárkány még fontosabb célponttá válik, ami a botlane-nel való együttműködésre sarkall, valamint a Scuttlecrab-ek is extra fontosakká válnak (no meg a vision, amit ad, eddis jó volt).


Gankelni továbbra is megéri, mert a killek és assistok is adnak stack-et.

2015. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
meg par kerdes (bocsi tudom nagyon nagy noob vagyok): mi az a kek9azon kivul hogy egy szin), mi az a gankales (nem vok biztos de az hogy raszoksz es utod?
2015. szept. 23. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Kék (blue buff): Az egyik szörny a dzsungelben; a békával szemben. Aki megöli, az gyorsabban regenerál manát/energiát és csökkennek a cooldown-jai (vagyis valamivel gyakrabban használhatja újra a képességeit).


Gank: Amikor a dzsungeles (vagy egy másik laner) lesből ráront a laner ellenfelére, hogy ketten (vagy többen) legyőzzék azt.

2015. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!