Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » G2A-n szeretnék játékot...

G2A-n szeretnék játékot venni, a kosárnál a select your location hoz mit állítsak be? EU Business & VAT registered?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nekem alapból a '' Outside of the European Unio,,-t állítja be.

2015. szept. 21. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Outside a jó, mert akkor nem kell plusz adót fizetni. Írja is, hogy 0% VAT.
2015. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,és még annyit hogy nem tudod véletlenül hogy mi lehet a hiba: Fizetési módnak választom a credit card/...

kitöltök mindent jól rámegyek hogy folytatás, átirányítás folyamatban és kiírja hogy Unfortunately your payment has failed, please retry. Ez mi lehet, olvastam azt is hogy rosszul fordíthatták le az oldalt és ez a credit cardos fizetési mód valójában hitelkártya és skrill menüpontban lehet bankkártyával fizetni (állítólag)

2015. szept. 21. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a credit card az utóbbi időben nekem sem működött. Prübáld a Skrill-t nekem az bevált.
2015. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen.
2015. szept. 21. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A G2A szerint (is) az áfa megkerülése bűncselekmény, legközelebb fizesd ki a biztonság kedvéért.
2015. szept. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, még nem vásárolrtam, nem tudok, szerintem azért mert Maestro kártyám van, és a skrill-ben beírom a krátyaszámot alatta írja hogy ez a kártya nem támogatott, credit card-ban meg nem utalja át.
2015. szept. 22. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratula annak aki leszavazott, még jó hogy maga a G2A Support írta.
2015. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!