Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről rendelt csomag...

Külföldről rendelt csomag esetén mit jelent ez: Küldemény információ: Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered Kiegészítő információ: meghatalmazott?

Figyelt kérdés
Külföldről rendeltem egy táskát, nyomon követem a posta honlapján és most nem igazán értem, hogy mi a jelentése a kiegészítő információnak. A csomag jelenleg Veszprémben van a feldolgozó üzemben, tőlem több, mint 100 km-re. Bízom benne, hogy valakinek volt már hasonló tapasztalata, és szívesen megosztaná velem. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. máj. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy valaki aláírta helyetted, például egy veled egy címen lakó személy, tehát egy rokonod. Ha ez gyakorlatilag nem történt meg, akkor valaki hamisított egy aláírást. De nem vádolok senkit, csak nekem ez jött le ebből.
2015. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az történt, hogy egy teljesen más címre vitték ki a csomagot, tőlem több, mint 100 km-re, mert el lett írva az irányítószám, de ha minden igaz, meg fogom kapni a csomagomat.

2015. máj. 20. 07:19
 3/3 anonim válasza:
És ezt hogy derítetted ki? Mert én ugyan ebben a cípőben vagyok és a postán nem mondják meg,hogy kivette át! (Tőlem 200km-re!)
2016. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!