Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan különleges a...

Miért olyan különleges a P90-es CS:GO-ban? Most mennék át 1.6-ról, így előtte olvasgattam, és több helyen is találkoztam felháborodott, és dicsérő szavakkal is egyaránt ezzel kapcsolatosan.

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért utálják és kedvelik, mert nem kiegyensúlyozott. Nagy tár, nagy tűzgyorsaság és rövid-közép távra mozgás közben is meglehetősen pontos. Nem kell hozzá skill, hogy valaki jó legyen vele. Főleg szűkebb pályákon eléggé élvezhetetlenné tudja tenni a játékot.
2015. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azok szeretik akik nem tudnak lőni erre utalt szerintem az első válasz adó is, ha megfigyeled egyébként GO-ba az lesz hogy mindenki a Magozó-ra mondja hogy autonoob, vagyis noob aki azzal játszik, de ezek nem néznek meccseket. Nagy versenyeken is látsz Magozót, de P90-t nem én nem ítélem el aki azzal játszik tudomásul veszem hogy nem tud lőni.
2015. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ! :) Tehát cs:go-ban akkor (továbbra is) a magozó, illetve a p90-es használata számít etikátlannak.
2015. szept. 23. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hohó. :D A P90 a CS:Go-ban szerintem fele akkora "cheat" sincs mint pl. a Titanfall-ban a Smart Pistol. Ott még céloznod sem kell, semmit nem kell csinálnod! Na az az igazi nagy vacak, még egy FPS-hez teljesen kuka ember is szétlő vele mindenkit, mert ahhoz tényleg 0 skill kell.


De amúgy igen, A P90 közelről nagyon jó, de azért neki is megvannak a hátrányai. Meg amúgy ugye mindenkinek ott van a választási lehetősége, hogy játszik e vele vagy sem.

2015. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!