Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nagyon izgalmas és...

Tudnátok nagyon izgalmas és elég ismert MMORPG játékok leírni?

Figyelt kérdés
Mert,már régóta keresek vmi "varázslatos" mmot viszont az aion már kihalt a terra túl sablonos meg a wownak a grafja nem tetszik de ez a 3 játékon kivűl is szerintem vannak még nagyon jók.

2015. szept. 25. 07:39
 1/8 anonim válasza:
Rift, GW2, TESO
2015. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere C9-ezni. Én tegnap kezdtem el és nem tudom letenni a gamet. :D
2015. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
WoW-GW2 alatti minden gagyi. Mondjuk a GW2-t unom, a wowmeg elég érdekes fordulatot vett Draenoron...
2015. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nincs. Mind szar. Hulladék. WoW előtt még játszottam Lineage2-t, RuneScapet, egyéb f2p szarokat, akkor még egész jónak számítottak. De a WoW óta bármit kipróbálok, semmi meg nem közelíti azt egy betűnyit sem. Ne hidd, hogy ezeket úgy mondom, hogy nem próbáltam volna ki kb. mindent, bevallom eléggé viszketne a seggem egy jó MMORPG-re, mivel a WoW LK vége óta nem az igazi, új kiegészítő óta pedig számomra halott.


Vagy nincs semmi sztorija, vagy szar a combat rendszer, vagy szar a leveling, vagy nincs endgame tartalom, vagy még mittoménmiapámfsza, vagy az összes együtt.

2015. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi az izgalmas meg jó...

Én is millió félével játszottam már, de nekem az egyetlen amit érdekesnek találok még mindig az a Final Fantasy 14.

2015. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Final Fantasy 14 elég jó lett

Aztán ott az Elder Scrolls Online, én nem sokat skyrimeztem, szóval nekem jó kikapcsolódás.

Guild Wars 2-t csak akkor ajánlom ha érdekel a tömeges pvp, egyébként az endgame rossz és hamar megunod (ahogy én is meguntam, mivel nem vagyok annyira pvp párti).

2015. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

FF14nek egy baja van, hogy még az Európai realmok szerverei is kanadai szervergépen van, ergó 200as ping a minimum.


ESO meg nem is nevezhető szinte mmorpgnek, még ha valamilyen szinten az is.

2015. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
The Secret World.
2015. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!