Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van megoldás a Guild Wars 2...

Van megoldás a Guild Wars 2 fekete képernyőjére?

Figyelt kérdés
Az volna a bajom, hogy mikor játszok a Guild Wars 2-vel akkor változó időnként (van h 1-2 óra de van mikor 2-3 perc)a képernyő elfeketedik és nem tudom mitől lehet. Sokat olvastam, hogy VGA frissítés de azt is csináltam már és még mindig nem jó. láttam egy videót is de az sem oldotta meg a problémám... lehetséges hogy újra kéne raknom a játékot? vagy valamelyikőtöknek sikerült már megoldani? Előre is köszönöm a válaszaitokat

2015. szept. 25. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi időre feketedik el? Ha alt+tabozol akkor látszik más a képernyőn, vagy teljesen lefagy az egész gép? A hang megy tovább, és a kép fekete, vagy a hang is elakad?
2015. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi időr efeketedik el, talán onnastol h megteszi végig az amig ujra nem inditom a játékot... Az kurzor és a hang az folyékonyan megy csak a kép fekete de ha megnyomom a billentyűzeten az options gombot akkor a menü az látszik
2015. szept. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!