Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hogy tudom megrend...

Szerintetek hogy tudom megrendelni ezt az rc (távirányítós) autót (link a szöveg alatt) úgy, hogy az autó Magyarországra érkezzen? Mert ez az autó egy amerikai márkájú.

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 26. 17:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Amerikai gyártmányú és márkájú.
2015. szept. 26. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az USAbol rendeld!


Eloszor is:

[link]


Vagyis ha megfogjak a vamosok, akkor afat kell ra fizetned, ami extra koltseg.


Nem tudom hogy ez a ceg szallit e Magyarorszagra de ha igen, tutti nem lesz olcso. Veszett nehezek ezek (tudom mert nekunk ketto is van otthon) es a postakoltseg sokba fog kerulni.

Plusz ha a magyar vamon megallitjak akkor a 27% afat nemcsak a kocsi arara szamoljak, hanem a kocsi plusz postakoltsegre...


Kizart, hogy ne legyen Union belul valami ceg aki ilyenekkel foglalkozik. Union belul rendeled a postakoltseg is olcsobb lesz es Union belul nincs vam.


Szerintem forumokon erdeklodj, hogy Angliaban vagy akar Ausztriaban hol lehet ilyet venni.

2015. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!