Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A történetem itt kezdödne:...

Ostornorbi kérdése:

A történetem itt kezdödne: volt régen egy mmorpg aminek nem tudom a cimét, de sok mindenre emlékszem eléggé egyedi szóval ez melyik mmorpg?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott hogy a játék teljesen anime stilusu volt Lehet hogy az aeria gamestöl de ott nem találtam szal nem valoszinü a játékrol: emlékszel hogy a karakter készitésénél már alapból két féle kasztot lehetett megadni mondjuk ez nem biztos a grafikája eléggé gyenge volt de teljesen animés. ami igazán egyedi: Hát a játékban már a karakter készitése után lehetett váltogatni a kasztokat , vagyis pl assassinként kezdtem elértem az lvl 6-ot és az inventory melett meg a skillek melett talán valahol a "character"nél átlehetett váltani a kasztot is , és akkor ruhától kezdve fegyver.. minden megváltozott ami persze egyértelmü hogy egy mágus nem tud felvenni egy tört na m1 és pl ha 5 ös szintü assassin voltam és átváltottam mágusra 1-es szintüként kezdtem szóval külön külön lehetett fejleszteni a kasztokat eléggé japán / animés hangulata volt az egésznek.. nem volt szép grafika picit Chibi figurákra emlékesztetett a karakter. Előre is köszönöm.

2015. szept. 26. 20:58
 1/7 anonim válasza:

Lehet hogy oriasi marhasagot irok de nem a Magia mesterei???

Csak a asztos resz miatt.

2015. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kasztos*
2015. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lekelett tölteni nem böngészös volt. rendes 3 d grafika
2015. szept. 26. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez is csak tipp, de nem a Lunia?

Bár nem valószínű, nem emlékszem hogy lettek volna benne Assassin-ok.

2015. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikkel se játszottam annyit ,hogy tudjam ezek közül valamelyik e amire gondolsz de ami nekem beugrott az vagy a Dragon nest europe , vagy a Aura kingdom , illetve így még a fiesta online bár ezzel meg nem is játszottam.
2015. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet a fiesta.
2015. szept. 28. 19:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh mégse az. de igen ezekkel már játszottam :D
2015. szept. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!