Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb World of Warcraft kiegészítő?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

BC és LK (3.3-ig) mindkettő nagyon jó kiegek voltak a maguk módján. 3.3-ban behozták a Dungeon findert, ezzel megölték a játék egy hatalmas részét.


Cata egy szemét. Innentől nagyon erősen hanyatlik a játék.


MoP-ban volt egy pár jó ötlet, de ez messze nem volt elég. Pandák se nagyon nem ide valók.


10 év után WoD óta számomra halott a játék.

2015. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számomra a Lich King marad az örök favorit.
2015. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen vanilla és BC

A dungeonfinderrel megölték a kommunikáció utolsó formáját is.

A panda meg a cata... Hát, innentől erősen a casualoknak kedvez a játék, és ez a wodon meg is bosszulja magát, 20 millió helyett már csak 5 millió player van :)

Most a Legion ha visszahozza a BC érzést, még dobhatnak egy nagy utolsót, de nem hinném, hogy tovább kéne csavarniuk ezt a játékot.

(Esetleg még egy pár pay to play realm régebbi xpaceken, sok veteránt visszahódítana :) )

2015. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
burning crusade, eszméletlen érzés volt amikor először telepítettem, beléptem és az új login képernyő fogadott :D
2015. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Burning crusade, egyértelmű. Én már az LK-t se nagyon bírtam. Cata-val még pár hetet játszottam, aztán azóta se.
2015. szept. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik kiegészítőt sem vártam. :) Vanilla óta játszom, és véleményem szerint ahogy kijött egyre " rosszabb" lett a játék :) Vagy hát ezt így erős kijelenteni, mert még most is szeretem, szóval mondjuk úgy hogy kevésbé jobb. A kedvencem egyébként a bc és a lich king. A wod óta számomra is sajnos nagy csalódás volt. A blizzard kezd a horda felé hajlani. A kiegészítő is csak róluk szólt, az interjúkat is csak hordás pólóban adják és a jövőre kijövő film is ork központú lesz. ( Persze ez nem gond, csak néha egy pici változatosságot vihetnének bele részemről... felüdülés volna. ) Illlidanról nem tudom hogy jó ötlet-e lehúzni még egy bőrt... akkor már inkább Arthas történetét piszkálnám. ( Vélhetően megmenekült lényének egy darabkája, amivel még lehetne kezdeni valamit, ha a blizzard akarna. Sok még itt a nyitott szál :) )
2015. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 róbert dávid ***** válasza:
mop!
2015. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!