Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R. Shadow...

S. T. A. L. K. E. R. Shadow of Chernobyl utolsó pályájához (Monolith - a reaktornál) tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Minispoiler, szóval aki nem játszotta még végig, az csak saját felelősségére olvassa.

Nem igazán találtam fórumokat az utolsó pályáról. Master nehézségi fokozaton játszom, és hamarosan elérem az utolsó pályát. Azt tudom hogy amikor hívogat a monolith, annyira nehéz volt Stalker fokozaton is, hogy nem volt idegzetem elérni az igazi endinget, ezért valamelyik fake endinget kaptam meg. De most ezen változtatni szeretnék. Esetleg van valami mellékküldetés, ami olyan cuccot ad, amitől könnyebb lesz? Vagy abszolút quicksave/quickload türelemjáték?


2015. szept. 27. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Találhatsz exoskeletont Pripyatban az egyik stash-ben, szóval azokat érdemes átfésülni. Legyen nálad SEVA suit is a radioaktivitás miatt. Ha a pripyati exo-t nem találod meg, van az erőműben is, de nagyon radioaktív helyen.


Spórolj össze és vegyél egy halom 5.56-ös lőszert és M203-as gránátot. TRs 301-et vigyél magaddal gránátvetővel (azt hiszem az Army Wharehouses pályán van unique példány) vagy még jobb, ha FT-200M-et, ha találsz. Egy Gauss Rifle is legyen nálad, spórolj meg hozzá annyi lőszert, amennyit bírsz. Zárt térben egy SPSA-14 is hasznos lehet. Tárazz be anti-rad drogból kötszerből és az army medktből.


Artifactből olyanokat csatolj fel, amik a vérzést csillapátják, a HP-t és a bulletproofot növelik és nem árt radioaktivitás védő sem.


A szemetet hagyd valahol tárolókban, ne vigyél magaddal fölösleges holmit. A két szett ruha és két fegyver bőven elég. Ne terheld túl magad, hasznos a mozgékonyság.


Taktikának inkább az a lényeg, hogy maradj mozgásban ÉS fedezékben. Szórják a gránátot, mintha az életük múlna rajta, szóval ha megállsz bekerítenek vagy kigránátoznak és nyomhatod a visszatöltést, de pontosan lőnek, úgyhogy arra is figyelned kell, hogy mindig legyen hova elbújni. A gránátvető nagyon hasznos csoportok ellen. Amikor többen teleportálnak be egy helyre, lehet vele ritkítani.


Ments sűrűn.

2015. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes válaszod!

A Pripyat-i Exoskeleton azon a helyen van, ahol meg kell találni a dekódert a monolith ajtó kinyitásához?

G36C-m van (ha jól emlékszem ez a neve) sajnos jelenleg az 5.56-os lőszerhez ez a legjobb fegyverem. Élettöltőt meg lőszert viszek egy rahedlit.

Poén, hogy eddig nem vettem észre a játékban hogy gránátot dobtak volna rám. Ez érdekes. Pedig másodjára viszem végig.

Köszönöm mégegyszer, ha eljutok addig leírom ide a végeredményt. :)

2015. szept. 27. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

A G36C jó, de ha jól emlékszem, nem lehet rá gránátvetőt csatolni. A TRs-re lehet, az FT-200M-en pedig alapfelszereltség. Ha tévedek és G36C-re is felmegy a gránátvető, akkor az is jó.


Az exo pedig azon a területen van, ahol a dekódert lehet felszedni, valamelyik stalker sír stash-ben.


Nekem már stalker nehézségen is dobálták a gránátokat. Lehet, hogy bug miatt marad ki. Abból van a játékban bőven.

2015. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második végigjátszáson vagyok, de egyszer nem találkoztam olyannal hogy tudnék manuálisan a fegyverre szerelni valamit. Ne haragudj a sok kérdésért, de hol találok gránátvető tartozékot? Nem is tudtam hogy van ilyen.
2015. szept. 27. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Stash-ben lehet találni itt:

[link]

lehet kapni jutalomként az egyik Freedomos side quest teljesítéséért és van egy TRs felszerelt gránátvetővel a Freedom fegyverraktárában is, de oda azt hiszem, nem lehet csak úgy bemenni. Tradereknél nagyon ritkán tűnik fal. 6 végigjátszásból talán csak egyszer találkoztam vele a Bárban.

2015. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként AKM-re (Obokanra is jó) gyakoribb a gránátvető és a gránát is, de az 5.45-ös lőszer nehezebb, kevesebbet tudsz magaddal vinni és a Monolith is inkább 5.56-ost és Vintarba valót használ.
2015. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálni! A belső terület első fele piszok nehéz volt, folyamatos sugárzás, flakonból ömlő ellenfelek.. viszont megtaláltam az exoskeleton-t. Ez a ruha egy isten! Valamiért sprintelni itt már nem tudtam, vagy a ruha miatt, vagy előjött egy bug, nem tudom..

Az exo sokat segített. Végül türelemmel kisebb-nagyobb nehézségekkel sikerült megcsinálni az egészet.

A Master fokozat SOKKAL JOBB VOLT mint a Stalker.

2015. szept. 28. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az Exoval nem lehet futni, cserébe talán 50 kilóval többet tudsz cipelni.
2015. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!