Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraftban hogy...

A World of Warcraftban hogy kerültünk vissza Draenorra?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam,hogy Draenor volt régen az orkok őshazája,de a démoni mágia hatására a bolygó felrobbant.Így jött létre Outland.Akkor most hogy kerültünk vissza Draenorra?A történet szerint Gul'dan,Grom Hellscream,Ner'zhul stb.már rég halottak.Most mégis velük találkozunk.Outlanddel mi történt?A történet szerint már nem is létezik?

2015. szept. 29. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Garrosh visszament a múltbéli dreanorra a Dark Portált használva és egy alternatív idősíkon játszunk. Elég gatyin hangzik, de játék közben már jó.
2015. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Időutazás.
2015. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor hogy kerülünk vissza a jelenbe?Az orkoknak nem a régi Azerothra kéne támadniuk?És,ha megváltozott a múlt,akkor a jelen nem változott meg?Ezek szerint az orkoknak Draenoron kéne élniük,nem Azerothon.A Lich King soha nem is létezett.Nincsenek élőhalottak stb..
2015. szept. 29. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ez már mind részletkérdés... :D
2015. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvastad amit az első válaszba írtam? |Alternatív| idősíkon játszódik a WoD, mert Garrosh belenyúlt a múltba és ettől elágazik az idő. A Dark Portal az ami összeköti ezt az alternatív múltbéli idősíkot a mi jelenünkkel. És bár a kezdő küldetésekben leromboltuk A Draenori Dark Portált, attól még a mágusok tudnak portálokat nyitni a mi világunk jelenére, mint ahogy a kezdő questek végén láthatod, mikor a Garrisont kezdjük építeni.
2015. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tessék értelmezd :D [link]
2015. szept. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!