Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraftban visszat...

A World of Warcraftban visszatérhet még a Lich King?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Visszatérni visszatérhet, hiszen úgy zárták le a kiegészítőt, hogy erre lehetőségük legyen. Kérdés hogy meglépik-e és megéli-e a játék azt.
2015. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj.

A játék haldoklik, a készítők már Illidanhoz nyúlnak vissza az ötlettelenség miatt.

Bár, én valahol mélyen hiszek abban, hogy a régebbi xpacek utolsó pathén kéne futtatniuk egy-egy pay to play realmet, visszatérne rengeteg játékos.

2015. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lich King mindig is van és mindig is lesz. Legalább is jelen állás szerint :D Miután Arthas meghalt Bolvar lett a Lich King. Jelenleg is ő. Ez a szál egyelőre szó szerint hibernálta magát XD
2015. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arthas lényének egy darabkája elvileg megmenekült. Szóval ha a Blizzard nagyon akarná, valahogy megtalálhatná a módját, hogy visszahozzák, és az emberek ennek örülnének is szerintem, hiszen a lich king volt az egyik legjobb kiegészítő, a tömény dózis ork és hordás kiegészítő után pedig jól esne egy kis változatosság, vagy enyhe orientáció az alli oldala felé is, mert ez így kicsit egyoldalúnak tetszik. A készítők kissé tán beszűkültek mostanság :)

Szóval Arthas rezzelését szerintem mindenki díjazná. Korialstrasz vissza tudta hozni a halottakat, bár Christie Golden az egyik könyvében megölette a karaktert, szóval egyre kevesebb a sansz arra, hogy hozzá nyúlnak a szőke herceghez... Főleg, hogy már Illidanba kapaszkodtak. :) Nektek mi a véleményetek?

2015. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Lich King és Arthas két elég külön dolog a WotLK esemémyei után. Arthas kiesett, de Nerzul még ott van a sisakban, ami Bolvar fején van. Ha visszahozzák ezt a szálat, akkor az Arthas nélkül lesz.
2015. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az Arthas/Lich King dolog a játék felépítése miatt nem hozható vissza.Hiszen Northrendet már felfedeztük,ez az a zóna,ahol 70-80-as szintig lehet fejlődni.Elméletben lehetséges lenne,hogy jön egy új Lich King,a Scourge újra támad,de ezt szerintem nem lehetne megvalósítani,mert ahhoz kéne egy új Northrend.
2015. okt. 10. 20:21
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam

"Velen saw a vision of one possible future where a successive Lich King (which may or may not be Bolvar) rises from the Frozen Throne. This new Lich King is even more terrible than Arthas or Ner'zhul, and sweeps across the land with thousands of skeletal warriors in his wake. When the Legion returns, Azeroth is already dead and the demons laugh and play with the undead draenei.[33]"

2015. okt. 13. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Háát igen... Northrend már eléggé kivesézett téma, de ha vesszük most az Illidann Black Temple szálat, akkor ezzel az erővel Arthas is "visszatérhetett" volna, hogy jóvá tegye "bűneit" és Icecrown citadell-t megcsinálhatták volna teljesen új verzióban, ahogy Arthassal mennek a hősök rendet tenni. ( Most a black temple lesz totál átvariálva) Persze erre nagyon kicsi az esély, de hát... Arthas fanok, reménykedjünk :D

\o/

Sokan mondják, hogy a wow meghalt Arthassal együtt. Ti egyetértetek ezzel az állítással?

2015. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!