Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ehez az rc autóhoz...

Szerintetek ehez az rc autóhoz adnak akkumulátort és töltőt, vagy azt külön kell venni hozzá? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 29. 18:22
 1/5 JulesTS válasza:

Nekem is ilyen van csak Himoto-ban.

Leírásban benne van, hogy "RTR" (Ready To Run), szóval minden tartozék meg van hozzá, hogy használni lehessen kicsomagolás után.

Egyedül a távirányítóhoz szoktak sima elemet adni, azokat érdemes később akksira cserélni...

2015. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor nekem nem kell semmilyen kiegészítőt vásárolni?
2015. szept. 30. 16:39
 3/5 JulesTS válasza:
Nem kell. Kicsomagolod, feltoltod az akksit, berakod a helyere es mehet...
2015. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, de attól félek hogy mégsem lesz mert a traxxas hivatalos oldalán azt írja hogy RTR, aztán meg odaírják hogy már csak egy akksit kell választani meg egy töltőt és mehet is. Úgyhogy ez így elég fura de remélem neked lesz igazad!
2015. szept. 30. 22:58
 5/5 JulesTS válasza:
A Himotot a managertoys.hu-n vettem, abban benne volt az akksi is. Most nem kapható, de meg kell kérdezni őket hogy lesz-e nekik.
2015. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!