Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Emperor: battle for Dune...

Fke kérdése:

Az Emperor: battle for Dune -ban, hogy tudom elindítani a kampányokat?

Figyelt kérdés

4 CDs a játék, mountoltam mind a négyet, az elsővel install. Ezen volt crack is, amit be is raktam, de ezzel csak multi és skirmish müködne. Engem viszont a kampányok érdekelnének jobban és hiába van bennt a többi cd is, mindig kéri a kampányhoz tartozó cd-t (mert egy cd egy kampányt tartalmaz).

Ha van még olyan, akinek hasonló problémája volt és meg tudta oldani, örülnék a segítségnek!


2010. márc. 14. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám nem volt, mert nagyon régen megvettem eredetiben.


Esetleg próbáld azt, hogy csak az egyiket mountolod, és ha kéri a másik cd-t, akkor alt-tab, és bemountolod azt a helyére.

Vagy kiírod az alap cd-t, és azt a kampányt, amit csinálnál, majd ha kéri, berakod.

2010. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megoldódott. Igen, a probléma az volt, hogy mind a 4 cd mountolva volt. Ha Atreides kampányt akarok, akkor csak az Atreides cd kell mountolni és arról indítani (az Install cdről már telepített) játékot.

2010. márc. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!