Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Két Steam fiók ugyanazzal a...

Két Steam fiók ugyanazzal a játékokkal?

Figyelt kérdés
Csináltam a haveromnak egy Steam accountot azon a gépen ahol már nekem volt egy,de ahogy beléptem a barátom fiókjába ugyanazok a játékok voltak neki mint nekem.Miért van ez?Lehetséges hogyha ő a saját gépén bejelentkezik és elkezdi letölteni a játékokat nekem eltűnnek?
2015. okt. 3. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs, de ezt én is tapasztaltam!

Nekem is van Steam fiókom, és barátnőmnek is. Az én steam fiókomról le volt töltve pár játék a gépemre. Kijelentkeztem az enyémből, s átléptem barátnőmére. A játéklistáján szerepeltek azok, amik fel voltak nekem telepítve az enyémről!

Sikítva jelentkeztem ki.

2015. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha a barátnőd bejelentkezik egy másik gépen eltűnik?
2015. okt. 3. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért marad ott, mert a steam alap beállításai nem változnak. Ugyan az a telepítési helye a játékoknak, így ugyan azt látja a játékok keresésénél, viszont nem tudja elindítani őket, csak látja őket.


Új/másik gépre értelem szerűen le kell tölteni őket újra, és ott is meglesznek.

2015. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi
2015. okt. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!