Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Három NES játék címét keresem....

Három NES játék címét keresem. Vagy bármilyen információt róluk. Kötelező kérdőjel:?

Figyelt kérdés

Ezeket kínai, utángyártott, sárgakazettás NES klónokon játszottam, úgyhogy lehet, hogy backport, vagy a spriteok meg lettek változtatva, és valószínűleg csak japánban lettek kiadva. Mindent leírok ami eszembe jut.

Első:

>főcímképernyőn egy ehhez hasonló, barna(?) maszk van: [link]

>főhős egy gyerek aki ezt a maszkot viseli

>fegyver egy szürke madár(sas?), ami powerup hatására piros lesz és messzebb repül

>másik powerup egy pogo stick(ebben nem vagyok biztos)

>első pálya tengerparton kezdődik, ahol a változó vízszint képzi az akadályt

>első ellenfél egy zöld... valami(talán humanoid, emlékszem, hogy vadásznak hívtam)

>van egy olyan pálya, ahol léggömbb/madár(léggömb biztos volt, lehet csak az ellenfelek használták) segítségével kell repülni

>magára a kazettára Felix the Cat volt írva, képek alapján nem ezt módosították azzá, amivel én játszottam

Második:

>főhős egy harcos, később összeszed egy mágust(talán opcionális)

>harcos spriteja sárgásbarna, felszerelése egy kard és egy pajzs, a pajzs a Zelda 2-höz hasonlóan működik(mindig ki van tartva, kivéve támadás közben)

>harcos ugrása vagy Castlevaniahoz hasonlóan irányíthatatlan, vagy Contrahoz hasonlóan írányt lehet változtatni, sebességet nem, és megállni sem lehet

>mágus spriteja kékesfehér, sárkány(talán) boss után válik használhatóvá

>képes dupla ugrásra(talán lebegésre is)

>alaptámadása rövidtávú (gömb ami gyorsan eltünik, fele annyit sebez mint a harcos támadása)

>spellhasználat azt a csíkot csökkenti, ami a harcost valamilyen módon erősebbé teszi(fogalmam sincs ezt hogyan teszi)

>első pálya egy sötét erdő(talán)

>4in1 kazettán volt, egyik játék ugyanarról a kazettáról a Super Spy Hunter

Harmadikról csak annyit tudok, hogy a főhös egy feketehajú gyerek, fegyver egy kard, és lehet kutyát segítségül hívni.

Mindhárom játék platformer.



2015. okt. 3. 21:40
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
A második a Sword Master, az elsőn még gondolkoznom kell.
2015. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
A harmadik (szerintem) a Conquest of the Crystal Palace (Matendo Douji). Az elsőt még keresem továbbra is.
2015. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Kamen no Ninja - Hanamaru
2015. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anon, te egy isten vagy. Köszönöm szépen.
2015. okt. 4. 21:40
 5/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Szívesen. Bár az Anon nem tudom ki, vagy mi.
2015. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, az anonymous rövidítése, megszoktam, hogy mindenkit így hívok.
2015. okt. 5. 06:08
 7/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Valahogy sejtettem, de nem lehetek anonymus, hiszen ki van írva a nevem. Ugyan nem a valódi, de itt és most ez a nevem. Hogy írjak valamit a kérdésről is, a Kamen no Ninja a Famicom változata a... rendkívül mérsékelt sikerű Yo! Noid NES játéknak. Csak a spriteok mások és néhány helyszín, meg persze a nyelv.
2015. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is látom, hogy van nickneved, de én megszoktam, hogy mindenkit anonként szólítok meg.

A Yo! Noiddal kapcsolatban pedig ugyanazt teszem, mint a Ninja Cop Saizounál, vagy az Akumajou Densetsunál; letöltöm a lehetőleg lefordított eredetit és nem veszek tudomást a lokalizált változat létezéséről.

2015. okt. 5. 16:54
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
A Hanamarut tudtam volna, de nagyon elkéstem, úgy tűnik. :D
2015. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!