Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty sorozat rajongók!...

Call of Duty sorozat rajongók! Beszélgetés?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy számomra a CoD meghalt az MW3 után. Szerintem az volt az utolsó jó rész aztán jött az atom-futurisztikus történet. Most néztem, hogy már repkednek, falon futnak, becsúsznak... Mire jó ez? Nekem nagyon nem tetszik ez a fajta CoD, ez már inkább Sci-Fi. Csak én vagyok vele így? Nem akarok megsérteni senkit, ízlések és pofonok. :)

2015. okt. 6. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak, akik szerint a Modern Warfare-el ért véget a sorozat, mert a világ végéig II. világháborús CoD-okat kellett volna gyártani.
2015. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló!


A cod-1 zseniálsira sikeredett. A 2 is remek játék lett, de úgy ütött volna jobban, ha a Big Red One estében meglépett karakterközpontúság szerepet kap. Ezt a3. részben próbálták a nagyobb konzolokon pótolni.


Sajnos a World at Ware lemaradva lépked az elődök mögött, szürke lett az egész.


Az MW 1és2 voltaképp egy remek kikacsintás volt a mdoernkori hadviselés felé. ráadásul mindkettő kampánya -a 2 rvöidségének ellenére is - pörgős és élvezetes volt.


Viszotn speciel nekem ennyi elég volt. A Black ops-ba belenéztem, nem jött be. Újrahasznosított MW feelingem volt.

Így én továbbra is várok egy CoD1, bigred one szerű világháborús remekművet.

2015. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dag ***** válasza:
Én is így látom! Szerintem is véget ért a mw3-mal a CoD. A többi is jó játék volt, de egyik sem közelitette meg, egy külön álo háborus játéknak viszont jók. Mondjuk egy Egy World at war 2-re azért kiváncsi lennék, ami tervben is volt, de inkább a Black Ops 3 lett, ami a trailerek alapján nem hogy a MoW-t nem fogja überleni, de szernitem egyik elödjét sem, mert inkább Hasonlit a Star Wars-ra mint egy Call off duty játékra!
2015. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kellene egy 1. vh-s vagy egy még régebbi verzió, mondjuk a napóleoni háborúk színterein. Lovaglás, golyós ágyúk, kardpárbaj:)
2015. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!