Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A NextWorld2-n miért van...

A NextWorld2-n miért van kevés pálya és fejlődési, farmolási lehetőség? Lesz-e belátható időn belül új pálya és/vagy a meglévő pályák változatosabbá mikor válnak a NextWorld2-n?

Figyelt kérdés

Idén, nem rég kezdtem el a játékot NextWorld2-n, kíváncsi voltam reá miféle játék ez. Már rögtön fölfigyeltem arra, hogy nagyon kevés pálya áll rendelkezésre, s azok se túl változékonyak.



Főleg 90-es és 110-es szintek között körülményes megoldani a fejlődést, farmolást és a játékélményt, ugyanis e szintek között csak a Holtak földje alkalmas fejlődésre és a játékra. 90-es szintig pedig csak SD2, MAP1 és Elveszett Birodalom áll rendelkezésre a játékra.



(Leszögezném, hogy engemet elsősorban NEM a gyors fejlődés és a minél nagyobb játékbeli haszonszerzés érdekel, hanem a változatosság és a játékélmény. A lassabb fejlődéssel arányos játékélmény és változatosság.)



Más MMORPG-ken (például a megszűnt Metin2Mester-en) mintha kicsivel több pálya állt volna rendelkezésre a fejlődés, a farmolás és a játékélmény számára.



Lehet-e tudni, hogy miért ilyen kevés pálya áll rendelkezésre a NextWorld2-n? Néha már unalmas és monoton ugyan azon az 1-2 egyhangú pályán játszani és szinte ugyan azon MOB-okat vadászni, ez pedig rombolja a játékélményt. Vajon lesz-e belátható időn belül több pálya bevezetve a NextWorld2-be? (Én azzal is simán megtudnék elégedni, ha kicsit változatosabbak és sokrétűbbek lesznek a meglévő pályák, például több MOB [például tűzlények, jéglények, földlények, vízlények, falények, mitologikus lények, s a többi], más-más természeti környezetű pálya [például a pálya egyik végében lávafolyam és bazalthegyek, másik végében gleccserek és hóvidék].)



Már régen hozzászoktam a számítógépes játékoknál a változatos környezethez és a pályák választékosságához. Valahogy még az olyan DOS-os, '90-es évekbeli játékok is remek játékélményt tudnak nyújtani, mint például az Alien Trilogy vagy a The Settlers 2 (bár már kimentek a "divatból").


A NextWorld2-világa mikor fog fölfejlődni (több pálya, több MOB, nagyobb változatosság, s a többi) játékélmény szempontjából? Remek potenciál van benne, azonban kár, hogy a készítők alig-alig bővítik/fejlesztik. (Valahogy emlékeztet a Stickman Warfare játékra, azt például Badics Alex eléggé elhanyagolta/elhanyagolja. Nem csoda, hogy megrekedt hobbi-projekt szintjén a Stickman Warfare.)



2015. okt. 8. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem játszol egy normális MMORPG-vel, pl. a nemrég ingyenessé lett Guild Wars 2-vel? Annál nincs hiány a változatosságból.
2015. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ingyenes az alap GW2? de jó hogy régen megvettem...


Amúgy meg holtakon kívül ott van elveszett, én 108-ig ott fejlődtem régen, és csak 2 szintre mentem át holtakra (nem volt kedvem mindent át optolni).

2015. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
annyi normalis mmorpg van, miert a legalja jatektol varod a jatekelmenyt?
2015. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"annyi normalis mmorpg van, miert a legalja jatektol varod a jatekelmenyt?"


Nem tehetek róla. Nehéz rálelni normális MMORPG-kre. Amit nem reklámoznak Magyarországon, amikről nem cikkeznek, nem írnak magyarok által is olvasott portálokon azt nem könnyű meglelni.


Például eddig még nem is hallottam a Guild Wars 2-ről. Sokkal jobb játéknak tűnik, mint a NextWorld2.

2015. okt. 8. 15:03
 5/15 anonim ***** válasza:

A mai "jobb" MMORPG-k csak angol nyelven vannak, mivel az angolt többet megértik, mint a magyart, ebből kifolyólag többet profitálhatnak belőle.


Ilyenek:

Tera

Aion

Guild Wars 2

Archlord 2

RIFT

Neverwinter

Elder Scrolls Online

fizetősnek meg Final Fantasy 14

2015. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen elszigetelt foldreszen elsz, de normalis mmorpg-t max akkor nem talalsz hogy ha nem is keresel...

ott a google, a youtobe tucatnyi magyar meg kulfoldi videossal.

a Guild wars 2 pl hatalmas reklamot kapott, meg magyarul is.

2015. okt. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"nem tudom milyen elszigetelt foldreszen elsz, de normalis mmorpg-t max akkor nem talalsz hogy ha nem is keresel... "


A falu az neked elég elszigetelt hely? :-) Amúgy meg nem én tehetek róla, hogy a Google keresője sok sallangot is kilistáz, különben már találtam volna. A Google sem tökéletes!

2015. okt. 10. 10:30
 8/15 anonim ***** válasza:
kepzeld egy kis faluban lakom en is... de attol meg ki tudom nyitni a szemem.
2015. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Képzeld, én is tudom nyitni a szemem. :-)
2015. okt. 10. 23:06
 10/15 anonim válasza:
Hát figyelj, 90-110 között az egész egy nagy szívás, azt nem tudod kikerülni sehogy se. Ajánlom, hogy 102-ig menj fel Elveszettben (vegyél egy tolvaj kesztyűt, hogy dobja a ládákat, nyiss relikviákat, cseréld be őket zentia könnycseppre, darabja 25 rúd, mire kijössz lesz annyi relid, hogy tudsz magadnak venni egy normális nekrót 102-es szintű Ezra fegyver) aztán nincs más megoldás mester fejes, karos, nyakas, 81-es pajzs mindenbe mehet a szörny elleni és irány holtak, ott egészen 110-ig ki kell hogy told magad, most én is ezzel szenvedek de már csak másfél szint kell, utána jön a jó élet, SD3 abban egy rakatot tudsz magadnak farmolni eventekkor stb...
2016. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!