Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A NextWorld2-n miért van...

A NextWorld2-n miért van kevés pálya és fejlődési, farmolási lehetőség? Lesz-e belátható időn belül új pálya és/vagy a meglévő pályák változatosabbá mikor válnak a NextWorld2-n?

Figyelt kérdés

Idén, nem rég kezdtem el a játékot NextWorld2-n, kíváncsi voltam reá miféle játék ez. Már rögtön fölfigyeltem arra, hogy nagyon kevés pálya áll rendelkezésre, s azok se túl változékonyak.



Főleg 90-es és 110-es szintek között körülményes megoldani a fejlődést, farmolást és a játékélményt, ugyanis e szintek között csak a Holtak földje alkalmas fejlődésre és a játékra. 90-es szintig pedig csak SD2, MAP1 és Elveszett Birodalom áll rendelkezésre a játékra.



(Leszögezném, hogy engemet elsősorban NEM a gyors fejlődés és a minél nagyobb játékbeli haszonszerzés érdekel, hanem a változatosság és a játékélmény. A lassabb fejlődéssel arányos játékélmény és változatosság.)



Más MMORPG-ken (például a megszűnt Metin2Mester-en) mintha kicsivel több pálya állt volna rendelkezésre a fejlődés, a farmolás és a játékélmény számára.



Lehet-e tudni, hogy miért ilyen kevés pálya áll rendelkezésre a NextWorld2-n? Néha már unalmas és monoton ugyan azon az 1-2 egyhangú pályán játszani és szinte ugyan azon MOB-okat vadászni, ez pedig rombolja a játékélményt. Vajon lesz-e belátható időn belül több pálya bevezetve a NextWorld2-be? (Én azzal is simán megtudnék elégedni, ha kicsit változatosabbak és sokrétűbbek lesznek a meglévő pályák, például több MOB [például tűzlények, jéglények, földlények, vízlények, falények, mitologikus lények, s a többi], más-más természeti környezetű pálya [például a pálya egyik végében lávafolyam és bazalthegyek, másik végében gleccserek és hóvidék].)



Már régen hozzászoktam a számítógépes játékoknál a változatos környezethez és a pályák választékosságához. Valahogy még az olyan DOS-os, '90-es évekbeli játékok is remek játékélményt tudnak nyújtani, mint például az Alien Trilogy vagy a The Settlers 2 (bár már kimentek a "divatból").


A NextWorld2-világa mikor fog fölfejlődni (több pálya, több MOB, nagyobb változatosság, s a többi) játékélmény szempontjából? Remek potenciál van benne, azonban kár, hogy a készítők alig-alig bővítik/fejlesztik. (Valahogy emlékeztet a Stickman Warfare játékra, azt például Badics Alex eléggé elhanyagolta/elhanyagolja. Nem csoda, hogy megrekedt hobbi-projekt szintjén a Stickman Warfare.)



2015. okt. 8. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10: Ugye tudod, hogy egy 4 hónapos kérdésre írtál kisregényt? :)
2016. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Azt ugye tudod, hogy évekkel később is simán elolvassa valaki, akinek hasznos lehet a "kisregény"?
2017. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kutya sem játszik már ilyen ratyiságokkal 2017-ben.
2017. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem játszom ezzel a NextWorld2 játékkal. :-) Túl kevés benne a játszási lehetőség.


(Összefutottam az interneten a játék nevével és rákerestem a Gyakorikérdéseken a NextWorld2-re. S elolvastam néhány kérdést a témában. Így találtam reá erre a kérdésre is.)

2017. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
2018.12.30 Hasznos volt a regény! Köszi :)!
2018. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!