Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Malzahar-t mivel lehet counter...

Malzahar-t mivel lehet counterelni, szerintetek nem kellene nerfelni?

Figyelt kérdés

Üdv


már egy ideje a tököm kivan tőle,hogy goldba divat lett egy ideje (gold2 jelenleg) ,és mid laner vagyok,és valami ritka sokszor van malza,de nem találtam neki klasszikus countert.

Mivel alapvetően tartja a távot ,sőt ottlét nélkül is farmol lazán ezért próbáltam táv champokra építeni,varus oké tudom tartani a távot,de nem tudom megölni ,max picit távol tartani,de ő még mindig jobb,talon szintén ,lazán megállít ultival ha rámegyek syndra se épp jó.

És arcletépő dmg-vel ráadásul...

Passzívjáról nem beszélve

Egy nerf nem ártana viktor2


2015. okt. 8. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Galio passzívja miatt elég hatékony, illetve morgana is elég jó a dark shieldje miatt.


De akár egy Lux-t is megpróbálhatsz, a shieldje és a távolsági támadásai miatt.

2015. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lux sajna nem volt túl eredményes,vele is inkább csak azt értem el,hogy tartottam a távot,hiába shield,kb 1-2 mp-vel előbb járt le mindig a shield
2015. okt. 8. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Gold2 és nem elég a farm... Ahogy egy assasinnak sem tanácsos 1v1-be neki menni úgy malzának sem. Kivéve ha már van egy kis gold előnyöd a farmból.
2015. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem elég a farm,de amikor még elvileg a counter champot is countereli ami mainem akkor már elgondolkodtató,sőt amikor olyan ,mint akinek +1 teljes AP cucca van,annyi dmg-t oszt ki akkor már elgondolkodok,hogy NERF.

Mert 2 -3 itemmel 500 Q+ 500e +750 ult?

2015. okt. 8. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem veszel MR-t és nem érted a játék mechanikáját.

Persze, hogy hatalmas dmg-t oszt egy olyan karakter ami csak 1 ellenfelet tud célozni. A mező amit alád rak kb nem is sebez. A silence az egyetlen olyan spellje ami területre hat. Az a valami lehet átpattog ha meghal a célpont, de az is egyszerre csak 1ellenfelet sebez. Az ulti szintén 1ellenfél ellen jó csak. Tipikusan az a midlaner lehetsz aki flash+ignite kombóval megy neki mindennek, ahelyett, hogy cleanset használna egy ilyen karakter ellen. Ráadásul látod milyen képességei vannak és mire valók, ennek ellenére te 1v1-ben akarod megölni.

2015. okt. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Xerath minden hőst counterel. Nem, nem vagyok hülye, viszont olyan távolságból tud veled játszadozni hogy egy jó játékos könnyedén lehp-z vele. Amúgy, malza kb olyasmi mint annie, egy nuker, ez a dolga.


FÁJT VOLNA KIÍRNI A JÁTÉK NEVÉT A KÉRDÉSBE?! Ez nem egy lolos fórum!!!

2015. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Quicksilver Sash, és szervusz. Ha leszeded magadról az ultiját, már simán meg tudod ölni, hiszen közel kényszerült menni hozzád. És amúgy sem minden 50. másodpercben van ultija, ha time-olnád a flashét és az ultiját, meg tudnád ölni.
2015. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!