Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma? Megoldhat...

Mi lehet a probléma? Megoldható esetleg? Bővebben lent! VVV

Figyelt kérdés
Helló! Az lenne a problémám, hogy a Fallout 3 DLC-ket feltelepítettem és elkezdtem velük játszani. Eddig nem is lenne semmi gond, az összes DLC-t teljesítettem egy kivételével. Na már most nekem az lenne a gondom, hogy a Broken Steel-t szeretném már csak megcsinálni, azonban amikor bemegyek a labor részre és beszélnem kéne az írnokkal, akkor azt még meg is tudom tenni, ő meg csak annyit felel, hogy álljak a térképhez és majd megmutatja, amit meg kell ( igazából fogalmam sincs mit fog, csak videót láttam). Szóval oda is állok a térképhez, ő erre nagy vígan tovább sétál, megy a dolgára, eszik stb., és ez már kezd egy kicsit bosszantani. Amikor oda megyek hozzá csak annyit felel, hogy állajak közelebb a térképhez és ő majd megmutatja.. Már akárhogy próbálkoztam, vissza is töltöttem egy két előző állásomat hátha, de semmi. Ő még a térkép közelébe se megy, nagyon jól el van ott magában. Videóban láttam csak, hogy minek kéne történnie és ennyi. Nem tudom, hogy ha esetleg letörlöm a játékot, de a mentéseket meghagyom ez megoldhatja a problémámat, persze csak anélkül, hogy valami elveszne, vagy valami bezavarodna (ennél jobban). Vagy esetleg van egy könnyebb megoldás, amivel nem kell az egészet letörölnöm, pl.: teszem azt fel, bemásolni valamit vagy valamit át, szóval értitek. Nem akarok vele nagyon vacakolni, de ha nincs más megoldás. És az újra telepítést is csak azért kérdem, hogy hátha magában a játékon belül van valami gebasz. Szóval ha valakinek volt vagy van ugyan ilyen problémája, vagy csak egyszerűen tudja a megoldást, vagy ha már javasolni tud valamit, akkor az nagyon megköszönném! Úgyhogy előre köszönöm mindenkinek a válaszát! Remélem sikerül megoldani, mert így egy komplett DLC kimarad. Előre is kösz mindenkinek mindent!

2015. okt. 9. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy fontos kérdés: eredeti a játék, ill. a DLC-k?
2015. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Maga az alap fallout 3 ami megvolt, de ugye, most nem akartam megvenni a DLC-ket hozzá, meg azzal vacakolni, úgyhogy letöltöttem ncore-ról a fallout 3 Game of the Year Edition-t. Szóval nem eredeti bolti.
2015. okt. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!