Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem igazán értem Minden...

Nem igazán értem Minden Sikeres Sci-fiből van MMorpg, meg más játékok De a Csillagkapuból nincs MMorpg, miért van ez? Star trek 100000 játék, Star wars 10000 játék, stargate 1 Pedig maga a sorozatok hatalmas sikert arattak Kivéve az universet.

Figyelt kérdés
Játék, MMorpg, Sorozat, Kérdés,

2015. okt. 13. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A Stargate közel sem annyira világhírű mint a Star Wars vagy a Star Trek és pénzügyileg biztosabbra kell menniük a játékkészítőknek, ezért a nagyobb világhírrel rendelkező filmekből csinálnak játékot. Amúgy lehetne benne lehetőség ha valami profi fantáziadús csapat csinálna egy MMORPG-t belőle... de ez van.
2015. okt. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt néhány játék, de többnyire elég középszerűek. A Stargate Worlds pedig egy MMORPG lett volna, de a fejlesztés közben elkaszálták a projektet.


A Stargate lehet, hogy híres és sikeres volt, de nem ikonikus. A Trek és Wars a popkultúra alapjaivá váltak és hatalmas ipar épült ki a két franchise köré. A Gate egy mozifilmet tud felmutatni, két TV filmet és három sorozatot.


Vannak még sci-fi sorozatok, amik hasonlóképp jártak. A Doctor Who például. Az már ikonikus és szintén hozzátette a magáét a popkultúrához, de csak néhány teljesen felejthető kalandjátékot tud felmutatni.

2015. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megértem De habár 1 játék befut mint pl a Resident evil akkor a stargate is talán befúrná magát az iconok közé Mert azért meg kell hagyni a star trek Transport sugarán kívül nem copyztak semmit
2015. nov. 7. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A Resident Evil először volt játék, aztán film.
2015. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!