Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The amazing spider man c...

The amazing spider man c játék végigjátszás után?!

Figyelt kérdés

Sziasztok sokan mondták hogy milyen jó ez a játék és hát már úgy voltam hogy hiába hogy kinőttem ezt a játékot ill filmet de be próbálkoztam vele nem rossz.. mihez képest most nem megyek bele hogy 2 gombot nyomsz jó időbe és automatikusan ki dodge-olsz bármit és jó formán gombokat kell nyomnod és lenyom 1 animációt neked...

De megnéztem 1 végigjátszott profilt bemásoltam minden kafa és komolyan??!?! végig játszod és még egy rendőri feladatot se ad be? Játszd el a madarat és repkedj a városba??!?! Storyt nincs kedvem csinálgatni újra és hát ha nincs jobb dolgom mondjuk egy net szünet miatt akkor mégis csak valami lekössön de valami módja nincs hogy végig játszás után is adjon be valami feladatot?!

Köszi előre mindenkinek



#Végigjátszás Spider man
2015. okt. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

??

Szóval: Végigvitted (nincs kedvem "csinálgatni" újra).

De azért letöltöttél egy végigjátszott profilt, és azt húztad be? Most akkor ez hogy van?

A 100%os mentések (amit letöltöttél) pedig arról szólnak, hogy a játékos aki feltöltötte, megcsinálta a játék minden egyes apró szegletét.

2015. okt. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen végigvittem és leszedtem mellé még 1 et hátha én rontottam el valamit... aztán meg a storyt minek vigyem ki újra és újra?!
2015. okt. 25. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha végigvitted, és nincs utána semmi, akkor játsz valami mást, mert úgy tűnik nincs tovább. :) Van második része is.
2015. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

Szóval sajnos akkor nincs mit tenni utána

2015. okt. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!