Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand theft auto 5ben ha a...

Grand theft auto 5ben ha a végén a b, megoldást választom és meghal Michael akkor utána meg lehet valahol találni a holttestét vagy hogy hova temették el?

Figyelt kérdés
Ott van a teste ugyanúgy a toronynál ahol leesett? Mert mikor leesett utána Frank ott hagyta.... Vagy eltemették valahova?

2015. okt. 25. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Te megölted Michaelt?

Add ide a GTA5-ödet fiam, nem érdemled meg. :P

2015. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ki akartam próbálni ezt a fajta kiakasztást is de nagyon szar, a C, a legjobb. :D

Csóri Michael igy utólag kár volt kinyírni. De ha már meghalt akkor kiváncsi vagyok hogy hogyan is lett eltakarítva végleg. Ha el lett.... nem pedig azóta is ott fekszik szegény.xD

2015. okt. 25. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
úristen, te megölted Michaelt??
2015. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen meg.xD

Most az egyszer igen.

Megtaláltam a helyet amúgy ahol leesett és nincs ott. :D

2015. okt. 26. 15:40
 5/6 Levcsi14 válasza:
Én valahogy egyik karaktert se tudnám megölni a gta 5-ben mindegyik a kedvencem az egyik ezért a másik azért :)
2015. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem tenném meg újra. :)
2015. nov. 13. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!