Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Sivir, Jinx, Vayne,...

LoL: Sivir, Jinx, Vayne, Tristana. Melyikek jobbak és melyek könnyebbek szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb talán Sivir .

Ezek mind jók,bár Jinx taktikus champ és inkább csak nagy csapatmunkával rendelkező csapatban (összeszokottaknál) jó.

Vayne-t megkell tanulni jól pörgetni és lényegében carryvé válik.

Tristana pedig szerintem Vayne szerű,de egyszerűbb és erősebb.

Tornyot könnyedén dönti ,a bomba miatt extrém erős.Picit meg kell tanulni,hogy mikor ugrasz előle,és neki.kezdeményezni jól tud,menekülni,követni jól tud,erős,gyors,csak várni kell vele picit .

2015. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tristanával a legnehezebb (az alapvető mechanikákon túl) az ugrás. Mert hát a LoL motorja érdekesen kezel pár szituációt.
2015. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sivir: a spellshield plusz pont, illetve a waveclearje is jó a W-Q kombóval. Ultijával elég könnyű csapatosan initiatelni. Sajnos late game-ben nem a legjobb carry. Nem mondanám, hogy az összes közül a legkönnyebb, de a felsorolt 4 közül tuti, h az.

Jinx: nagyon kemény Jinxeket láttunk most Worldsön. Competitive egyik legjobb carryje, simán mondhatjuk, hogy hypercarry, CC-vel és jó dmggel. Annyi a hátránya, hogy escape spellje nincsen, és nagyon függ a csapattól.

Vayne: "easy to play, hard to master" kategória, szintén hypercarrynek mondható. A Silver Bolts (W) miatt counter a tankokra, mivel a 3. hit true dmg. Az E-je jó, csak nehéz beütni vele a stunt, azonban könnyen használható ellenfelek távol tartására. Jókat lehet vele jukeolni, dmg-e is elképesztő. Megéri a belefektetett időt.

Tristana: siegelésre (toronydöntésre) jól használható a bomba miatt. Kemény kis hős tud lenni, ha egyszer megtanulod (Vayne szintű carry válhat belőle), csak eléggé kétélű penge. Ha elcseszed a Rocket Jumpot (magyarul enemy team közepébe ugrasz és rögtön kapod a CC-t), akkor kb halott vagy. Ez is függ szerintem a csapattól meg a felállástól. Late game-je az egyik legerősebb jelenleg. 4 közül (szerintem) a legnehezebb.

2015. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tristana nem annyira nehéz de ha elrontod az ugrást szétszednek röktön. Vayne hát igen vele még nem játszottam de biztos jó lehet. Sivir nekem az ultija nem tetszik de alapvetöen jó adc, Jinx meg hát erős csak a chomperbe nem mennek bele nagyon könnyen CC-t kapsz és DEAD". Hát a Varus még egy jó ad carry én azt ajánlanám + tristana :D
2015. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!