Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek jobb játékos...

Hogyan lehetek jobb játékos egy ilyen fps játékban?

Figyelt kérdés
Már lassan 8 hónapja játszom operation 7-et és még mindig gyatra vagyok. Persze vannak napok hogy jobban megy de többnyire csapni való teljesítményem van. A K/D-m is erről árulkodik. Hiába öltem bele a játékba annyi pénzt és hiába a csúcs fegyver, ha egyszer nem megy a fejlődés. Egyszerűen akárhogyan is koncentrálok mások mindig hamarabb és így többször leszednek. Nem értem mi a baj. A reflexeimmel nincs semmi gond.Az esetek többségében én viszem be az első találatot csak hát az többnyire nem halálos. Nincs szerencsém???

2015. okt. 26. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Sokat kell gyakorolni, és hiába van reflexed ha nincs eszed a játékhoz.

2015. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál esetleg, hogy mások néha csalnak? (wallhack, aimbot stb)
2015. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A csalókkal az a gond, hogy a büdös életben nem lehet bebizonyítani azt ha csal valaki. Már volt, hogy jelentettem egy játékost a csalás miatt de a többség csak nevetett és aki mellettem volt az sem segített, hogy videóvégre kapjuk a csalót.


Köszönöm a linket, jót fog tenni egy kis gyakorlás.

2015. okt. 27. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!