Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek jobb League og...

Hogyan lehetek jobb League og Legends játékos?

Figyelt kérdés

Kb egy éve játszom, szóval már bőven lvl30 vagyok. De most nem is az érdekelne, hogy hogyan léphetek division-öket hanem, hogy ti, hogy miként lettetek jobb játékosok?

Az az én problémám ha bepánikolok akkor tök lazán faceroll-ozom a billentyűzetet azt annyi xD

Vegyük például Jayce-t, tökéletesen tudom, hogy melyik spell-je mit csinál de amikor team fight van akkor a pániktól nyomom az összes gombot mint hülye a csengőt. Erről hogyam lehet leszokni?

Hiszen az egyszerübb champ-ekkel simán nyerek mint pl darius, rá spammalsz az ellenfélre ultizol azt jóvan, de most próbálok nehezebb championokat elsajátítani és ilyenkor én beparázok amikor mondjuk valaki be ollin-ezik rám, és akkor jöhet a jő öreg mődszer és verem a fejemet a billentyűzetbe xD



2014. okt. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki a szövegből, hogy nem magában a lol-ban vagy rossz, hanem a kapkodás miatt leszel az. Ezzel csak annyit tudsz tenni, hogy nem veszed túl komolyan, és akkor nem fogsz bepánikolni sem. Kapkodni sose jó, nyugodtan kell eldönteni mikor mit nyomsz... Persze azért gyorsan reagálva, nem bambán. :D
2014. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nézek egy csomó pro player-t is, és ott is miközbe ézem értem, hogy mit miért csinálnak és tudom is, hogy nekem is úgy kéne csinálnom, de ez valahogy nem jön össze és a végeredmény nagyrészben, hogy nyomok minden gombot xD

Amúgy nem hinném, hogy rossz játékos vagyok top/jg main-el most vagyok Gold 1-ben. Tudom, hogy az nem annyira jó de már csak egy lépés a plat.

Csak az a baj, hogy gold fölött (egyszer már voltam plat) már a nehezebb champ-eket is "profin" kezelik. Ezért gondoltom, hogy mielött újra elkezdek komolyabban soloQ-zni elötte elsajátítok egy kat karaktert ami skill-t is igényel.

De egyenlőre nem haladok túlságosan. Ezért kérem a ti segítségeteket, hogy miként tudnék egy két komolyann champ-et elsajátítani?

2014. okt. 16. 13:37
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
Gyakorlás, meg videók. Ne azt értsd miért csinálja, hanem jegyezd meg, és csináld te is. Pl. Zed-el low hp-n nagyon gonosz, amikor fel-alá mászkálsz mellette a bokorban, és mindig elnyomsz egy e-t. 3 kör alatt off cd a Q, kil, wp. Jayce all-inje pedig az egyik legjobb, nálam a standard sorrend: Cannonnal kezdesz, a legelső, hogy átdobsz egy Q-t az E-n, majd W, ha úgy van, ha nincs R, W-Q, AA amíg gondolod, és végül E, mivel ellöki, R, és addigra fent lesz a Q, W, lelövöd oszt kész. De gondolom ezt te is tudod, lényeg, hogy ne idegeskedj, és tervezz, tudd, hogy mit tudsz a champpal, és hogy miket lehet túlélni - pl. Zeddel elég sok mindent, Jayce-el kicsit kevesebbet, meg milyen jó micro mozgások vannak. Tartsd fejben az ő CD-jüket is, és az is n,ugalmat ad, ha tudod, hogy mondjuk 10 secig tuti nem tud all-inelni.
2014. okt. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
No para, megy ez, csak gyakorolni kell. Esetleg egy tipp: ne soloQ, hanem keress csapattársakat a gyakorláshoz. Lehetőleg olyanokat, akikkel tudsz beszélni is közben (pl. TeamSpeaken), így nem érzel akkor nyomást magadon, tudod, a másik mire készül teamfightban. Ez talán segít, és később soloQ-ban is következetesebb leszel.
2014. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gold 1 b"szki, én meg még mindig bronze-ban szenvedek XD Olyan balszerencsés időszakjaim voltak, hogy az besz"rás. Bronze 1 ről lecsúsztam bronze 4-ig, úgy, hogy szinte mindig pozitív statjaim voltak, csak iszonyat csapattársak és ez tartott kb 2 hónapig. De most már kezd alakulni a dolog, lasanként kezdek visszamászni. Csak Swainnel kell játszanom, amikor csak tudok :D
2014. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mell R. Ákos válasza:

Gold 1? Hát én megnézem mikor jutok el oda :D Most vagyok bronz 5-ben, már nem is fogok ebben az évben többet rankedezni, sikerült magam feltornázni silver 4-re de aztán jött a vesztés sorozat... Inkább csak PVP-zek.


Most jön egy bronz 5ös tanácsa (enyém): Mindig pokeld az ellenfeled, (ha lanen vagy és nem jungelbe) ne hagyd farmhoz jutni. Legyen vision controllod. Tanuld meg az összes champion képességeit egytől egyig, melyik mit csinál stb. Próbálj közben gondolkozni hogy mit kéne csinálnod. Pl.: Ha zedezel és kata ellen vagy, várd meg ameddig ultizik és ultizz rá reflexből, utána full kombó. Vissza az ultidra és meg is vagy.


Soha ne legyél greedy, csak akkor menj rá az ellenségedre ha biztos vagy abban hogy meg tudod ölni. Nem kell stresszelni. Ajánlom azt is hogy egy jó barátoddal beszélgess (TeamSpeak, Skype, stb.) és vele együtt menny meccset. Kérj tőle tanácsot hogy ő mit ajánl mit csinálj, stb.


Bocs ha nagyon használhatatlan tippeket adtam, mint mondtam csak b5-ös vagyok.


Sok szerencsét kívánok a továbbiakban!

2015. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!