Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc vagy konzoltulajnak jobb...

Pc vagy konzoltulajnak jobb lenni 2010-ben?

Figyelt kérdés
Úgy mindent összevetve
2010. márc. 17. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
péééécéééé (ha van internet)
2010. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már konzol átvette, vagy át fogja venni a PC helyét játék szempontjából.

Ha belegondolok, hogy 1-2 éve még sehol sem voltak a konzolos játékok torrent oldalakon, most már többen seedelik, mint a PC játékokat (tehát nagyobb már az igény rá).

És ha van net, akkor egy ps3-al is ugyanúgy lehet ingyen neten játszani a játékokat.

2010. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konzol.
2010. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konzol az jobb mivel nem kell telepíteni meg ilyesmi és ezek még sokáig divatba lesznek és az X-box live is van és az internet x-boxon 1 évre olcsóbb mint pc-n.
2010. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de pc-n sokkal tobb dolgot tudsz interneten csinálni, és sokkal gyorsabban mint konzolon
2010. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyiknek sem jobb lenni, mint a másiknak, szerintem. A legjobb, ha van mindkettő, akkor semmi gond nem lehet (ilyen téren).
2010. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21:38-Aha...De ahhoz kell egy harmadik dolog is az pedig a pénz=(
2010. márc. 19. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nos, szerintem gépet 5-6 évente elég venni, ha ne játszol rajta, hanem vidit szerkesztesz, böngészel a neten stb.

Konzolt játékra jó, mert pénztakarékosabb mint a PC, de viszont a PC nagyobb teljesítményt ad persze sokszor (pl grafika)

Ár/teljesítmény szerintem konzol ;)

2010. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

"de viszont a PC nagyobb teljesítményt ad persze sokszor (pl grafika) "


Ez pl. 2010-ben szerintem már hülyeség.

Persze a gépnek is jó a grafja, de ha valamit tényleg jól csinálnak meg, akkor konzolon szebbnek kell lennie.


Amúgy tényleg az a jó, ha van mindkettő.

És mivel gépe már mindenkinek van, ezért azt már nem kell megvenni, tehát elég csak konzolt venni.


És mivel te is a pénzt emlegeted, máris tudom, hogy neked csak xbox-od lesz max, de annyira azért az sem rossz.

2010. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!