Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy fps játékot keresek, ahol...

Egy fps játékot keresek, ahol az ellenség hatalmas számban vonul át a pályán és védekezni kell ellenük. Mi a játék neve? Többi a leirásban.

Figyelt kérdés
Nagyon rég játszottam a játék demo változatával ahol egy régies városban kezdtem, 4 vagy 5 társsal. A pály szélén kezdett behatlni az ellenség és rengetegen, kb 100-150 katona menetelt végig az utakon. Ha mindegyiket Kilőttük a társaimmal indult egy következő adag. Közben gyült a pénz, amiből lehetett jobb fegyvereket venni és épiteni külömböző dolgokat az útra, pl fedezék, lészertároló és hasonlók.

2015. okt. 28. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És minden sereg élén volt egy vezető, illetve a vége fele már valai tank féle is jött ha jól emlékszek de ebben nem vagyok biztos.
2015. okt. 28. 16:39
 2/5 markecmester11 ***** válasza:
Call of Duty 3 ?!
2015. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem világháborús játék, a katonák furcsa ruhákban voltak, a vezérjüknek kardja volt. És az ellenséges csapat ugy jött be hogy egy hatalmas embertömegben sétáltak át a pályán ha nem álitottuk meg őket, kb mintha egy ilyen tüntető menet lenne. Szóval ha a sniperrel lőttem egyet feléjük volt hogy egy lövéssel akár 3-4 ellenséget is megöltem. De azért köszi a választ.
2015. okt. 28. 22:24
 4/5 anonim válasza:
Hm,, érdekes egy játék. Még nem hallottam róla. De utánanézek
2015. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az, már mindent megtettem ami tőlem telt hogy megtaláljam. Wikipédián végignéztem kb 300 fps játékot egyenként a listából és igysem került meg. Már csak abban reménykedek hogy valaki ismeri.
2015. nov. 8. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!