Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire kell figyelni a Mass...

Mire kell figyelni a Mass Effect 3-ban, hogy a lehető "legboldogabb" véget kapjam?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmire nagyon. A vég hasonló, inkább csak az út ami oda vezet lehet boldogabb, de az is csak úgy ha törődsz mindenkivel/segítesz mindenkinek.
2015. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, de igazából arra gondoltam, hogy -spoiler-

.

.

.

.

.

Ne halljon meg pl Shepard. Olvastam, hogy meg lehet oldani valahogy, csak nem teljesen értettem, hogy hogy.

2015. okt. 29. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Van egy pár képkocka arról hogy

!SPOILER!

Shepard fellélegzik a romok alatt. (Bár egyes teóriák szerint az nem is ő, de ebbe most nem megyek bele)

!SPOILER VÉGE!

Ez akkor érhető el ha játszol a multival és felmegy a készültségi szinted (ami 50%-on van ha nem játszol vele). Illetve a lelkes rajongók készítettek egy happy ending modot :D

2015. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen? Ezt nem tudtam. Bár azt olvastam, hogy van olyan vég, amihez kell multiznod.


-SPOILER-


Nekem meg van a kiegészítő DLC, ami megadja a 4. választható lehetőséget, de én úgy tudom, hogy Shepard csak úgy éli túl, hogy a teste elpusztul. Vagy amelyiket te mondod, az egy másik ending?

A modot nem akarom használni, mert a szemnek hiába szép, ha tudatomban ott van, hogy attól még hamis.


-SPOILER VÉGE-

2015. nov. 2. 17:52
 5/11 anonim ***** válasza:

!EPIC SPOILER ALERT! 4 választható ending van ( balra, középre, jobbra, vagy fejbelövöd a holokölyköt). Ha jól tudom az a jelenet amin felélegzik Shepard az akkor érhető el, ha a destroy endinget választod, azaz jobbra a piros fényhez mész és természetesen megvan a 100% készültségi szint. De ez csak egy 5 másodperces jelenet, egyfajta jutalomfalat ha sokat játszottál/multiztál,hogy legyen valami remény, hogy Shepard túlélte.

Az az ending amit említesz, hogy a teste meghal az az amikor shepard ún. őrző/isten lesz és elméje tovább él.

Remélem nem kavartam össze semmit, mivel csak egyszer vittem végig a 3. részt és az se tegnap volt.

2015. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

-SPOILER-


Hát az nem igazán tetszik, hogy őrző/isten legyen belőle.

Esetleg tudnál segíteni abban, hogy a "jutalomfalatos" endingnél mire kell figyelnem, hogy tuti azt kapjam? (Még csak a 2. résznél járok)

Plusz személyes véleményre lennék kíváncsi, ha nem gond, szerinted melyik a legjobb ending?:)

2015. nov. 2. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Kár azért, hogy még csak a 2. résznél tartasz és már sajna tudod hogy mi lesz a végén.

Egyébként elméletileg elég annyi hogy a multiban feltornászod a készültségi szintet, illetve a story módban is elérsz egy bizonyos szintet a hadsereg toborzásában ezt úgy tudod majd elérni hogy megcsinálsz minél több mellékküldetést és felfedezed a lehető legtöbb galaxist/bolygót (nyugi nem lesznek olyan idegesítőek mint a 2. részben a bolygó letapogatások). Arra kell törekedni hogy minél többen áljjanak melléd az utolsó csatában. Persze figyelembe veszi a az előző részekben hozott döntéseket pl. Jó ha nem nyírod kir

2015. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok sok mindent, csak egy két dolgot a végével kapcsolatban, de nem szegik a kedvemet. Plusz 5 perce vittem ki a 2. részt. :)

Sajnos vagy nem sajnos az a fajta vagyok, aki szereti az ilyen jellegű játékoknál tudni, hogy mit csináljak, hogy a lehető legkevesebb veszteséget veszítsem el.

Egyébként köszönöm a segítséged, hálás vagyok. :)

2015. nov. 2. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:

*Pl. Jó ha nem nyírod ki a rekni királynőt mert a végén ők is melléd állnak stb.

Tehát lényegében: 1. multi készültségi szint 2. Storyban a hadsereg ereje itt nem tudom pontosan mennyit kell elérni 4-5000 pont 3. Destroy Ending.

2015. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A rekni királynőt megmentettem.

Úgy olvastam, hogy 4000 pont kell + Anderson élete vagy 5000 pont.

Huh, remélem nem lesz nehéz összeharcolni a multit -már ha játszanak még vele- mert nem vagyok nagy multiplayer játékos.

Ééés ismételten köszönöm! :)

2015. nov. 2. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!