Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass Effect 3-ban mikortól...

A Mass Effect 3-ban mikortól érdemes elkezdeni a Citadel DLC-t, hogy minden tartalmát lássam?

Figyelt kérdés
Mert láttam neten ,hogy elég sok vicces és érdekes jelenetet láthatok benne ha elkezdem csak nem tudom ,hogy ha mondjuk csak az utolsó előtti küldetés előtt kezdem el ahonnan már nincs visszatérés akkor az összes tartalmát látni fogom-e majd. Meg a tali romance-ot is végigcsinálnám a dlc-be csak azt se tudom ,hogy hogyan fogom tudni majd előhozni az összeset. Gondolom onnan a legérdemesebb elkezdeni a dlc-t amikor már az összes csapattagom meg van.

2015. szept. 25. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
A játékot dlc-k nélkül már kijátszottam szóval jöhetnek spoilerek.
2015. szept. 25. 14:39
 2/4 joco92 ***** válasza:

FIGYELJ!!!


Ahhoz, hogy aktiválni (játszani) tudd a DLC-t a következő lépéseket kell megtenned:


1: A DLC a Priority: The Citadel 2 küldetés után érhető el, tehát egy ez utáni mentést kell betölteni


2: A mentésnek még a Priority: Cerberus Headquarters előttinek kell lennie ahhoz, hogy működjön a tartalom


3: A Normandy bármelyik Shephard által használható terminálján el lehet majd érni egy e-mailt, amelyet Hackett admirális küldött, melynek címe:

Priority: Citadel Shore Leave lesz.

Innentől szabad a játék...

2015. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 joco92 ***** válasza:

Bocsi az előző vagyok csak nem olvastam végig.:(

Sok minden számít főleg a döntéseidből pl.: mikor csaj shepard és befűzi Garust akkor táncolnak egyet, Vagyis az elejétől számít minden. ha meg van mindenki senkit sem veszítettél el akkor lesz ám igazi a móka ;)

2015. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Minden csapattársam él és azonkívül is mindenkit megmentettem.. A Rannoch küldetés után szerintem el is kezdem. :)
2015. okt. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!