Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age:Originsben melyik...

Dragon Age:Originsben melyik a legjobb csapatfelállás/csapattárs kombináció?

Figyelt kérdés

Egy mage-t kezdtem és a jelenlegi csapattársaim: Alistair ,Morrigan ,Sten ,Leilana , Kutya


Jelenlegi csapatfelállásom: Én sebzésre megyek de azért kitanultam egy gyógyító varázslatot. Később Morrigant szeretném gyógyítónak/támogatónak használni. Alistair vonja az ellenség figyelmét magára (Tank). A 4.-dik csapattársamon még gondolkozom mert eddig úgy gondoltam ,hogy Stent kiépíteném egy kétkezes harcmodoros harcosra aki sebzésre megy.



#draogn
2015. okt. 29. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Morrigant sosem vittem magammal, mert mindig lehúzza a döntésedet és szerintem annyira nem erős.

(Spoiler!) Később fog hozzád csatlakozni egy mágus, ő a healelés miatt szinte mindig velem volt, Alistair nálam is a tank szerepét játszotta, plusz a harmadik karaktert általában váltogattam. Mivel te mágus vagy, ezért te is szerencsevadászt vigyél magaddal, hogy minden kasztból legyen veled egy. : )

2015. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ment a zöld kéz.
2015. okt. 29. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

az én tippem:

-Mage 3 területi skill

-Morrigan (mocsár, amikor beavatnak szürke kamarásnak) vagy Wynne (mágus torony, ha a mágusok mellé állsz), ugyan úgy 3 területi

-Tanknak Alistair (szürke kamarás beavatás)

a 4. pedig egy tolvaj, hogy fel tud szedni a csapdákat meg ki tudd nyitni a ládákat stb. Én leliana-t szoktam vinni, mivel távolsági, de viheted Zevran-t.


2 mágus persze csak hardra kell, normálon meg könnyűn elég 1 mágus, és akkor lehet berakni Oghren-t (törp orzammarban mikor lemész a mély utakra), vagy sten-t (amikor vége van a csatának a toronyban elkerülsz 1 kis vároisba, ahova többet vissza nem tudsz menni majd).


Mágusnál mindenképp legyen gyógyítás (egyéni és csoportos), illetve élesztés is. Azért jobb 2 mágus mert ha az egyik meghal a másikkal felélesztheted őket.

2015. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!